"Шокована дівчина впала": У Росії наречену на виході з РАГСу облили кров'ю, але це була не помста (фото, відео)

У Росії в Казані гості влаштували "криваве весілля". Про це повідомляє Telegram-канал "Подъем". Двоє гостей вилили на наречену, що виходила із РАГСу, кілька "відер" крові, передають Патріоти України.

"Шокована наречена посковзнулася і впала до ніг веселих гостей. Останнє, що спостерігали очевидці кривавої весілля - як дівчину тягне за ноги в машину новоспечений чоловік", - пишуть в групі.

В іншій групі "ФемКизлар" розповіли, що це все було сплановано заздалегідь, їх метою було нагадати гостям про проблему домашнього насильства. Тому ніхто з гостей або наречена не зверталися в поліцію.

Хіти тижня. Символічно: У Росії меморіал Перемоги завалився через три дні після відкриття (відео)

середа, 5 серпень 2020, 4:00

Підрядник відновить пошкоджену частину меморіалу за свій рахунок. У Кемерові (Росія) частина меморіалу Перемоги звалилася через три дні після відкриття, яке відбулося 27 липня. Частина зруйнованого меморіалу потрапила на відео. На кадрах видно, що зруй...

Хіти тижня. Нова причина розвитку пухлин: Кількість сексуальних партнерів впливає на розвиток онкології

середа, 5 серпень 2020, 3:00

Вчені виявили статистично значимий зв'язок між числом статевих партнерів протягом життя і ризиком діагнозу раку у обох статей. Велика кількість (десять або більше) сексуальних партнерів протягом життя людини сприяє збільшенню ризику захворювання на рак...