Жінка зраділа, однак незабаром запідозрила недобре. Спочатку роботодавець повідомив, що він високопоставлений чиновник, а потім став детально розпитувати про досвід роботи, освіту, сімейний стан.
Також з'ясовував, у якому матеріальному становищі знаходиться жінка та чи є у неї кредити. В кінцевому підсумку заявив Наталі, що потрібна довідка про стан здоров'я з приватної київської клініки.
При цьому зажадав 32 гривні за бланк, які потрібно було перерахувати з банківської карти. Все це збентежило жінку і вона вирішила більше не відповідати на дзвінки з номера афериста.
Експерти вважають, що в цьому випадку аферист хотів перевипустити без відома Наталії її SIM-карту. Далі шахрай отримав би доступ до банківських кодів і паролів безпеки, які банк направляє клієнту для підтвердження фінансових операцій.
Для цього жертві кілька разів телефонують на мобільний і навіть можуть поповнити рахунок. Далі шахрай звертається до представника мобільного оператора з проханням замінити нібито вкрадену сім-карту. Для цього він називає номери, з яких були дзвінки, і суму, на яку поповнили рахунок.
Після цього запросто можна стати власником чужого номера, до якого прив'язані банківські карти. Крім переказу грошей, шахрай може оформити кредит або отримати доступ до акаунтів в соцмережах.
Президент Володимир Зеленський обіцяв, що всі зарплати і пенсії в Україні будуть виплачені згідно із законом, уряд має на це гроші. Крім того, у березні 2025 року буде проведено індексацію пенсій, що частково компенсує зростання споживчих цін, передают...
На Полтавщині засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації. Суд призначив йому 3 роки позбавлення волі.Про це стало відомо з вироку Лубенського районного суду Полтавської області, повідомляє ТСН. Раніше його визнали придатним до служби, передають...