Шокуюча афера для тих, хто хапається за вакансію: Як "високопоставлений чиновник" намагався обікрасти няню

Жінка могла не тільки не заробити ні копійки, але і влізти у непідйомні борги

Мешканка Дружківки Наталя дала оголошення про пошук роботи няні. Тут же пролунав дзвінок від роботодавця, який зробив вигідну пропозицію з гідною оплатою праці, зазначають Патріоти України.

Жінка зраділа, однак незабаром запідозрила недобре. Спочатку роботодавець повідомив, що він високопоставлений чиновник, а потім став детально розпитувати про досвід роботи, освіту, сімейний стан.

Також з'ясовував, у якому матеріальному становищі знаходиться жінка та чи є у неї кредити. В кінцевому підсумку заявив Наталі, що потрібна довідка про стан здоров'я з приватної київської клініки.

При цьому зажадав 32 гривні за бланк, які потрібно було перерахувати з банківської карти. Все це збентежило жінку і вона вирішила більше не відповідати на дзвінки з номера афериста.

Експерти вважають, що в цьому випадку аферист хотів перевипустити без відома Наталії її SIM-карту. Далі шахрай отримав би доступ до банківських кодів і паролів безпеки, які банк направляє клієнту для підтвердження фінансових операцій.

Для цього жертві кілька разів телефонують на мобільний і навіть можуть поповнити рахунок. Далі шахрай звертається до представника мобільного оператора з проханням замінити нібито вкрадену сім-карту. Для цього він називає номери, з яких були дзвінки, і суму, на яку поповнили рахунок.

Після цього запросто можна стати власником чужого номера, до якого прив'язані банківські карти. Крім переказу грошей, шахрай може оформити кредит або отримати доступ до акаунтів в соцмережах.

"Зелене лібертаріанство": В Україні стрімко дорожчає хліб

понеділок, 10 травень 2021, 6:10

Експерти вказують що продукт №1 в нашій державі дорожчає незалежно від світової кон'юнктури, а тому, що уряд не включає стримуючі механізми, котрі маються в його розпорядженні. В Україні стрімко дорожчає хліб. Тільки за останній рік його вартість збіль...

Пара з Нідерландів першою переїхала в надрукований дім (фото, відео)

понеділок, 10 травень 2021, 5:45

Будинок був зроблений на 3D-принтері. У нідерландському Ейндговені в будинок, зведений з використанням технології 3D-друку заселилося подружжя з Амстердама. Як повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі з посиланням на NL TIMES, пара отримала ключі від...