
Штрафи за "євробляхи" в Україні почали надходити друзям і родичам їхніх власників. Зокрема, це пов'язано з тим, що власники просили ввести автомобіль в країну своїх знайомих. Про це в коментарі UBR розповів юрист "Авто Євро Сила" Іван Казачук, зазначають Патріоти України.
Так, тепер ті, хто допоміг завести транспорт в Україну, будуть отримувати штрафи.
За словами експерта, західні області наближені до кордону з ЄС, тому деякі жителі свого часу виїхали туди для проживання. Однак, саме цих родичів, кумів і друзів українці з цих регіонів і просили ввезти для них "євробляху".
Також фахівець каже, що пільгове розмитнення "євроблях" фактично дало збій. Зокрема, з майже 500 000 осіб, які ввезли авто, ним скористалися тільки 17 тис.
Як розповідає фахівець, тут присутня лише одна проблема. А саме іноземців, які ввозили автомобілі на єврономерах, "забули" звільнити від відповідальності за ст. 469 Митного кодексу.
Окрім того, це і призвело до того, що крім витрат на розмитнення авто, сплату разового штрафу, також штраф у 34 тис. грн доведеться платити й іноземцям, які погодилися на своє ім'я оформити таку машину.
У результаті Львівська область, яка є одним із лідерів за кількістю "євроблях", значно відстає за темпами розмитнення від сусідніх регіонів.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...