Штучна краса: Пластичний хірург розповів, які операції найчастіше роблять українки

У програмі "Ранок з Україною" на каналі "Україна" розповіли, які частини тіла постійно вдосконалюють у кабінетах пластичних хірургів і чим небезпечна безопераційна ринопластика, передають Патріоти України.

Додати імпланти у груди, вколоти філери у губи чи збільшити сідниці – такі найпопулярніші запити українських жінок у пластичних хірургів. Утім, красуні не тільки збільшують об’єми. Деякі, навпаки, позбуваються зайвих сантиметрів власного тіла. Найпопулярніша операція – зменшення грудей.

"Є таке захворювання як ювенільна супермастія, коли в молодому віці починають рости груди. Вони стають настільки великими, що це реально заважає. Вони важкі, вони викликають потертості, сліди від лямок, навіть оніміння у пальцях. Тому таким пацієнтам ми, звісно, зменшуємо груди", - розповів пластичний хірург Дмитро Слоссер.

Деяким пацієнткам з таким рідкісним діагнозом доводиться іноді навіть повторювати цю процедуру зменшення, бо груди не перестають рости. Коштує така операція близько 90 тисяч гривень залежно від клініки, а за складністю є дуже важкою і потребує роботи кваліфікованого хірурга.

"Зменшення грудей – це набагато складніше. Далеко не кожен робить цю операцію красиво. Вона триває набагато довше, технічно це значно складніше", - каже пластичний хірург.

Досить популярною є операція зі зменшення носа. Ринопластика вважається ювелірною роботою хірурга, тому коштує від 70 тисяч гривень. Аби зекономити, деякі дівчата вдаються до більш дешевих процедур – роблять безопераційну ринопластику. Така коштує від 2500 гривень.

"Є методи, відомі мені вже років 10. Але вони досить небезпечні, коли вводять спеціальні препарати, які розчиняють хрящову тканину, кісткову. Потрібно довго носити пов’язку. Можна отримати як позитивний, так і різко негативний ефект, тому що можуть бути серйозні ускладнення, які потім хірургічно вирішувати буде складно", - зазначив Дмитро Слоссер.

Не годують і не дають забрати речі: Шпиталізовані на Закарпатті туристи вимагають випустити їх з нелюдських умов (відео)

середа, 26 лютий 2020, 21:46

На пункті пропуску “Тиса” під час перевірки пасажирів у туристичному автобусі прикордонники виявили температуру майже 38 градусів в одної з них. Групу осіб із КПП "Тиса", які прибули сьогодні вночі разом із хворою жінкою, шпиталізували у інфекційне від...

"Даєш Азарова тоді вже!": Соцмережі розбурхало можливе призначення Тігіпка главою уряду

середа, 26 лютий 2020, 20:16

Люстрацію Сергія Тігіпка може зняти через Європейський суд з прав людини і таке рішення може стати прецедентом і сприяти поверненню інших втікачів українських екс-чиновників. Соціальні мережі активно обговорюють чутки про можливе призначення олігарха і...