Штучний інтелект здатний визначити поживність харчових продуктів не гірше дієтологів, передають Патріоти України.
Дослідження провідних науковців Тайбейського медичного університету показало, що чатботи ChatGPT версій 3.5 та 4 можуть визначити калорійність та поживні цінності у продуктах.
Чатбот здійснив аналіз 222 продуктів з меню восьми дорослих осіб. Результати показали, що штучний інтелект надав інформацію про калорійність з точністю до 10% у 35-48% випадків. ChatGPT четвертої версії виявився дещо точнішим, але показував більшу похибку у визначенні вмісту білка у продуктах.
Хоча точність штучного інтелекту не досягла ідеалу, науковці вважають, що ця технологія може стати важливим допоміжним інструментом для тих, хто стежить за своїм харчуванням. Важливо враховувати, що ChatGPT – не пошукова система, тому його відповіді можуть залежати від різних факторів, наприклад, конкретність та мова запиту.
У Голосіївському районі Києва службовець органів прокуратури на автомобілі скоїв наїзд на жінку на пішохідній зоні та втік з місця події. Зловмисника затримано. Про це заявив генеральний прокурор України Руслан Кравченко,передають Патріоти України. ....
Володар титулів WBC, WBA та WBO у надважкій вазі Олександр Усик (24-0, 15 КО) нокаутував чемпіона за версією IBF Денієла Дюбуа (22-3, 21 КО) в п’ятому раунді. Завдяки перемозі українець зміг об’єднати всі чотири основні пояси в хевівейті, зазначають Па...