Штучний інтелект здатний визначити поживність харчових продуктів не гірше дієтологів, передають Патріоти України.
Дослідження провідних науковців Тайбейського медичного університету показало, що чатботи ChatGPT версій 3.5 та 4 можуть визначити калорійність та поживні цінності у продуктах.
Чатбот здійснив аналіз 222 продуктів з меню восьми дорослих осіб. Результати показали, що штучний інтелект надав інформацію про калорійність з точністю до 10% у 35-48% випадків. ChatGPT четвертої версії виявився дещо точнішим, але показував більшу похибку у визначенні вмісту білка у продуктах.
Хоча точність штучного інтелекту не досягла ідеалу, науковці вважають, що ця технологія може стати важливим допоміжним інструментом для тих, хто стежить за своїм харчуванням. Важливо враховувати, що ChatGPT – не пошукова система, тому його відповіді можуть залежати від різних факторів, наприклад, конкретність та мова запиту.
Мобільний оператор " Київстар " анонсував оновлення низки тарифів передоплати – зокрема, "LOVE UA База", "LOVE UA Світло 2023", "Максимальний Безлім 2019". Зміни відбудуться 8 квітня і зачеплять, зокрема, умови денного пакету. Про це повідомили в самом...
Певні категорії військовозобов'язаних громадян мають право під час воєнного стану виїжджати за кордон. Існують категорії, які користуються низкою пільг. Зокрема, так до останнього часу було з волонтерами, але наразі вони можуть пересікати кордон на заг...