Штучний інтелект здатний визначити поживність харчових продуктів не гірше дієтологів, передають Патріоти України.
Дослідження провідних науковців Тайбейського медичного університету показало, що чатботи ChatGPT версій 3.5 та 4 можуть визначити калорійність та поживні цінності у продуктах.
Чатбот здійснив аналіз 222 продуктів з меню восьми дорослих осіб. Результати показали, що штучний інтелект надав інформацію про калорійність з точністю до 10% у 35-48% випадків. ChatGPT четвертої версії виявився дещо точнішим, але показував більшу похибку у визначенні вмісту білка у продуктах.
Хоча точність штучного інтелекту не досягла ідеалу, науковці вважають, що ця технологія може стати важливим допоміжним інструментом для тих, хто стежить за своїм харчуванням. Важливо враховувати, що ChatGPT – не пошукова система, тому його відповіді можуть залежати від різних факторів, наприклад, конкретність та мова запиту.
З 1 березня проіндексують пенсії практично для всіх українців на заслуженому відпочинку. У проекті бюджету ПФУ передбачено індексацію на рівні 10%, при цьому за останніми підрахунками експертів вона може становити понад 11%. Про це йдеться у матеріалі ...
Українці, які отримують субсидію на оплату послуг ЖКГ, також можуть оформити допомогу на придбання твердого палива, зокрема, дров. Однак лише за певних умов – наприклад, якщо для обігріву житла використовується саме таке паливо. Тобто, за відсутності ц...