Штучний інтелект здатний визначити поживність харчових продуктів не гірше дієтологів, передають Патріоти України.
Дослідження провідних науковців Тайбейського медичного університету показало, що чатботи ChatGPT версій 3.5 та 4 можуть визначити калорійність та поживні цінності у продуктах.
Чатбот здійснив аналіз 222 продуктів з меню восьми дорослих осіб. Результати показали, що штучний інтелект надав інформацію про калорійність з точністю до 10% у 35-48% випадків. ChatGPT четвертої версії виявився дещо точнішим, але показував більшу похибку у визначенні вмісту білка у продуктах.
Хоча точність штучного інтелекту не досягла ідеалу, науковці вважають, що ця технологія може стати важливим допоміжним інструментом для тих, хто стежить за своїм харчуванням. Важливо враховувати, що ChatGPT – не пошукова система, тому його відповіді можуть залежати від різних факторів, наприклад, конкретність та мова запиту.
Помідори – це дуже популярна культура, яку можна зустріти на будь-якому городі. Та для того, аби отримати багатий врожай, потрібно вчасно пересадити розсаду у відкритий ґрунт, передають Патріоти України. Зворотні заморозки навесні можуть бути дуже підс...
Запоріжжя росіяни обстріляли двома керованими авіабомбами. Внаслідок атаки у місті 38 поранених, 69-річна жінка загинула. Росіяни атакували густозаселений район міста. Серед потерпілих — 7 дітей. 14-річний підліток у тяжкому стані в лікарні. Про це йде...