
Керівництво київського "Динамо" відправило у відставку наставника команди Олексія Михайличенка та його помічників Вадима Євтушенка, Сергія Федорова та Михайла Михайлова, передають Патріоти України.
Як повідомляється на офіційному сайті клубу, причиною звільнення став низький рівень гри "Динамо", відсутність прогресу та гідного виступу в єврокубках. Ім'я фахівця, який готуватиме команду до нового сезону, буде оголошено пізніше.
Нагадаємо, що Михайличенко обійняв пост головного тренера киян у серпні 2019 року, змінивши Олександра Хацкевича, який не зміг пройти "Брюгге" і вивести клуб у груповий етап Ліги чемпіонів. За підсумками сезону 2019/20 "Динамо" посіло друге місце в українській Прем'єр-лізі, виграло Кубок України і вилетіло з Ліги Європи на груповому етапі.
В результаті атаки на Лавру постраждав один із головних історичних об’єктів України — Успенський собор. Ворожий "Шахед" влучив у вівтарну частину храму, завдавши будівлі значних пошкоджень. Фахівці вже назвали суму та терміни відновлення. Однак підраху...
Сфера громадського харчування та онлайн-доставок останніми роками залишається зоною високого ризику. Справа за позовом військовослужбовця до ресторану японської кухні є прикладом того, як складність корпоративної структури брендів та недоліки в іденти...