
Керівництво київського "Динамо" відправило у відставку наставника команди Олексія Михайличенка та його помічників Вадима Євтушенка, Сергія Федорова та Михайла Михайлова, передають Патріоти України.
Як повідомляється на офіційному сайті клубу, причиною звільнення став низький рівень гри "Динамо", відсутність прогресу та гідного виступу в єврокубках. Ім'я фахівця, який готуватиме команду до нового сезону, буде оголошено пізніше.
Нагадаємо, що Михайличенко обійняв пост головного тренера киян у серпні 2019 року, змінивши Олександра Хацкевича, який не зміг пройти "Брюгге" і вивести клуб у груповий етап Ліги чемпіонів. За підсумками сезону 2019/20 "Динамо" посіло друге місце в українській Прем'єр-лізі, виграло Кубок України і вилетіло з Ліги Європи на груповому етапі.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...