Відомо, що за насипом посеред водойми стоїть місцева влада. Як прокоментували у Калинівській селищній раді, задача пішохідного проходу – скоротити шлях до укриття для жителів містечка, зокрема і для дітей – до навчального закладу. Таке рішення, на думку місцевої влади, дозволяє потрапити в укриття за дві хвилини пішого ходу, замість 10-15 хвилин, як було раніше. Цього, мовляв, вимагали жителі вказаного мікрорайону.
Проте в коментарях до допису з рішенням розділити озеро навпіл задля нібито зручності жителів селища користувачі висловлюють обурення й виступають проти знищення водойми.
Також у коментарях волонтерка Катерина Суханова закликала поліцію та прокуратуру звернути увагу на «перевищення повноважень Калинівської селищної ради». Водночас активістка Людмила Першин на своїй сторінці у Facebook висловила сумнів, що насипний міст є турботою про місцевих мешканців з боку влади. Вона також зазначила, що не здивується, якщо невдовзі цю дорогу заасфальтують.
Тим часом у Калинівській селищній раді ніяк не реагують на незадоволення жителів і планують облаштувати пішохідно-велосипедну доріжку на місці нової дороги.
Життя на Землі має межу, і суперкомп’ютери вже наблизили нас до розуміння цих часових рамок. Хоча мова йде про горизонти в мільярд років, важливо усвідомлювати: зміни вже почалися, передають Патріоти України. Вчені з NASA спільно з японським Університе...
Банки знизять ліміти за грошовими операціями для українців з 1 червня 2025 року. Це стосується не тільки карткових переказів, а й платежів через IBAN.Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на меморандум банків за грудень 2025 року, передають Патріо...