Відомо, що за насипом посеред водойми стоїть місцева влада. Як прокоментували у Калинівській селищній раді, задача пішохідного проходу – скоротити шлях до укриття для жителів містечка, зокрема і для дітей – до навчального закладу. Таке рішення, на думку місцевої влади, дозволяє потрапити в укриття за дві хвилини пішого ходу, замість 10-15 хвилин, як було раніше. Цього, мовляв, вимагали жителі вказаного мікрорайону.
Проте в коментарях до допису з рішенням розділити озеро навпіл задля нібито зручності жителів селища користувачі висловлюють обурення й виступають проти знищення водойми.
Також у коментарях волонтерка Катерина Суханова закликала поліцію та прокуратуру звернути увагу на «перевищення повноважень Калинівської селищної ради». Водночас активістка Людмила Першин на своїй сторінці у Facebook висловила сумнів, що насипний міст є турботою про місцевих мешканців з боку влади. Вона також зазначила, що не здивується, якщо невдовзі цю дорогу заасфальтують.
Тим часом у Калинівській селищній раді ніяк не реагують на незадоволення жителів і планують облаштувати пішохідно-велосипедну доріжку на місці нової дороги.
Ціни на продукти в Україні зростуть на 10-15% до весни 2025 року через сезонність, інфляцію, збільшення витрат на пальне та наслідки війни. Підвищення відбуватиметься поступово: на 1,5-3% на місяць залежно від категорії продуктів. Про це повідомив заст...
Грецька поліція у середу, 22 січня, повідомила, що у передмісті Салоників знайшли мармурову статую жінки, вік якої за попередніми оцінками становить понад 2000 років. Витвір стародавнього мистецтва було знайдено загорнутим у сміттєвий мішок, передають ...