Скандальне рішення: Суд у Полтаві визнав окупований Донецьк частиною "ДНР" (документ)

Дане судове рішення було прийнято ще 16 червня 2016 року суддею Тимошенко Н.В.

Ілюстрація:https://tribuna.pl.ua/

Жовтневий районний суд Полтави ухвалив рішення, в якому вказав місто Донецьк як частину так званої "Донецької народної республіки". Про це йдеться в копії постанови, яка опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень, передають Патріоти України.

Дане судове рішення було прийнято ще 16 червня 2016 року суддею Тимошенко Н.В.

До суду звернулася жінка, яка попросила встановити факт смерті її брата, який проживав у Донецьку, з метою отримання свідоцтва про смерть, причому підставою для отримання цього документу стало свідоцтво про смерть, видане "Кіровським відділом запису актів громадянського стану м. Донецька Державної Реєстраційної Палати Міністерства юстиції Донецької Народної Республіки".

Суд задовольнив цю заяву і у своєму рішенні після назви міста Донецьк в дужках вказав "Донецька народна республіка", як зазвичай вказують державу, до якої відноситься населений пункт.

"Й** вашу мать! Ви вимагаєте колосальні кошти за пасажирські перевезення, а самі не можете замінити трубу, якій 30 років?! Серйозно?!": "Укрзалізниця" потрапила в скандал через потоп в поїзді (відео)

понеділок, 17 травень 2021, 12:36

16 травня в поїзді "Укрзалізниці", який рухався напрямком Рахів - Одеса, стався прорив труби, вагон затопило водою. Про це повідомив у Facebook пасажир поїзду Андрій Мрига, опублікувавши фото та відео затопленого вагону, передають Патріоти України. "Й*...

Плити на 500 років старше єгипетських пірамід! В Україні знайшли загадкове поховання, якому 5 тис. років - вражає своїм виглядом (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 12:27

Під час будівництва дороги Н-31 в Дніпропетровській області, при розкопці кургану, розташованого в селі Новоолександрівка, виявили поховання, якому 5 тисяч років. Про це в Facebook написав Олександр Коломійцев, передають Патріоти України. Там же був в...