Український письменник Андрій Кокотюха вказав на велику прогалину в українській рок-музиці. Через те, що не було альтернативи, багато хто виріс, слухаючи російські гурти. Про це він написав у соцмережі Facebook, передають Патріоти України.
Він зазначив, що зловив себе на думці, що російське вперто крутиться в голові, хоч з життя його викинути можна і треба, однак раз по раз зринає "або якійсь Штірліц, або якійсь Шурик, або гадость заливная рыба. І частенько - так званий "русский рок".
"Хто заявить гордо, через губу: "Я вище цього, ніколи нічого крім Айрон Мейден не слухав!" - збреше собі. Русский рок чули всі в Україні, навіть не меломани.Могли не чути "Океану Ельзи" - зате напевне чули Акваріум, ДДТ і звісно - Ленинград та КиШ (Король и Шут). Ладно, воно в публічних просторах - і не лише воно! - лізло з усіх щєлєй. Але ж удома ви хоч раз, та й прослухали системно Ленинград і подивилися кліп "В Питере пить". Ну не брешіть собі, будь ласка", - повідомив він.
Письменник пояснив, що цьому всьому не було альтернативи в Україні, тоді як попит з боку слухача був і залишається неабиякий як у музиці, так і в літературі та кіно. "Ну якщо Ленинград так пре - зробіть кілька своїх ленинградів, королів і шутів, акваріумів, навіть секторів газа. Мені скажуть: було і є, це ти, довбень, не знаєш і не чув. Так у тому ж і суть: треба було робити так, аби альтернативу знали й чули навіть довбні!!! Русскому віддали все, самі себе заганяючи в так званий інтелектуальний андегравнд. Нє-нє, треш - то хай русские. Ми для розумних. Отак у міських дворах виховувалися ті, хто зараз наводить ракети на наші міста. "Слово пацана" - пропаганда. А де "Слово хлопця?"... До нас у Гулівері підходять батьки і шукають чтиво для підлітків. Україномовне, на українському матеріалі...", - додав він.
Прадавці записи та археологічні дослідження свідчать, що в період своєї найбільшої могутності, 2,7 - 2,3 тисячі років тому, скіфські царі контролювали ключові торговельні артерії, які з’єднували територію сучасної України з Близьким та Середнім Сходом ...
Ввечері 12 липня Харків накрила сильна злива з грозою, через негоду постраждали чотири людини, сильний вітер повалив багато дерев та кілька електроопор і пошкодив дахи будинків. Про постраждалих повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передают...