Питання демобілізації виключили із розгляду, оскільки коли законопроєкт розроблявся, тоді була одна ситуація на фронті, а коли вже був час його ухвалення - була зовсім інша ситуація. Про це заявив голова комітету Ради з питань з нацбезпеки, оборони і розвідки Олександр Завітневич в інтерв'ю ВВС Україна.
"Звісно, ми дослухалися до головкома (Олександра Сирського - ред.), до міністра оборони (Рустема Умєрова - ред.). Так, було велике бажання прописати демобілізацію, ми це розуміємо. Під час поїздок на фронт ми бачили, що воювати понад два роки – це дуже-дуже тяжко. Тим більше деякі бригади в силу різних причин не мали можливості зробити повноцінну ротацію. Але, якби ми це прийняли, то в деяких підрозділах досвідчені військові пішли б з армії в один момент – уявіть, що б це було, якщо в цих підрозділах немає досвідчених, на кого тоді спиратися? Тому ризики були величезні", - підкреслив нардеп.
За його словами, законопроєкт про демобілізацію почнуть обговорювати не раніше ніж через 2-3 місяці.
"Цей законопроєкт готує міністерство оборони разом з Генеральним штабом. У нас (в парламенті , - ред.) він не готується поки що. Але потрібно постійно бути у контакті з ними і подивитися на результати мобілізації, які будуть через 2-3 місяці. І тоді вже можна буде говорити про терміни демобілізації. Це дійсно потрібно", - вважає Завітневич.
American Meteor Society отримало десятки хибних повідомлень з Вісконсину, Мічигану та Іллінойсу через падіння вогняної кулі на Землю, пише NV, інформує UAINFO.org. . SpaceX зазвичай запускає супутники Starlink партіями по 20 і більше штук. Вони розроб...
Наприкінці січня в Україні стало помітно тепліше. Втім, вже на початку лютого у регіонах стане прохолодніше - будуть морози і навіть сніг. Про це повідомила синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха в коментарі "Главреду", передають Патріоти України...