"Смажений півень" бюрократів у "д*пу клюнув": Гройсман сполошився через трагедію в Одесі

Як і після вогняних смертей у одеському ж дитячому таборі "Вікторія", Кабмін і вся владна вертикаль показово демонструють боротьбу з неподобством. Все те саме від пожежі до пожежі... Чи довго чекати наступної? Чи всидить знов Труханов у кріслі мера?

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести негайні перевірки місць відпочинку людей - насамперед готелів і санаторіїв через пожежу, що сталася сьогодні, 17 серпня, в одному з готелів Одеси, зазначають Патріоти України.

Коментуючи доручення, прем'єр-міністр зазначив: "Доручаю негайно розпочати масштабні перевірки місць відпочинку людей - передусім готелів і санаторіїв. Власники та керівники таких об`єктів мають нести повну відповідальність за безпеку людей", повідомля Урядовий портал.

Він також висловив співчуття рідним загиблих і подякував рятувальникам за злагоджені дії та швидке гасіння пожежі.

"Жахлива трагедія. Мої співчуття рідним загиблих. Дякую рятувальникам, які самовіддано боролись з вогнем і все ж врятували з пастки людей", - зазначив прем'єр-міністр.

А перед цим одеський активіст вказав, хто безпосередньо стоїть за черговою вогняною трагедією в місті. Тепер цікаво яких висновків дійдуть компетентні органи, котрі з травня знов розпочали жити і працювати по-новому...

Великий бокс: Побитий вщент брутальний Тайсон Ф'юрі здобув 29-ту перемогу на професійному рингу (відео)

неділя, 15 вересень 2019, 9:07

Британський боксер Тайсон Ф'юрі, який виступає у суперважкій ваговій категорії, здобув 29-ту перемогу на професійному рингу в 30 боях при одній нічиїй. У неділю, 15 вересня, в Лас-Вегасі на T-Mobile Arena він переміг маловідомого але ще не битого шведа...