
У центрі Києва невідомі обнесли клумбу колючим дротом. Дивна "огорожа" з'явилась навпроти Бессарабського ринку. Про це на своїй сторінці в Facebook написав Ільгам Гасанов. Він зазначив, що цей "артоб'єкт" нібито створили комунальники, повідомляють Патріоти України.
"Ми вже звикли, що арт від міських комунальників може бути суперсвоєрідний. Але облаштування клумб у центрі міста за допомогою колючого дроту – це вже занадто. Сподіваюсь, цей артоб'єкт не результат тих конкурсів, а певна концептуальна акція, яка надовго там не затримається", – розповів Гасанов.
Під дописом відреагували працівники комунальних служб столиці. Вони зазначили, що металевий дріт уже прибрали. "Ця територія на балансі КП УЗН Шевченківського району не перебуває та силами підприємства не обслуговується. Однак задля комфортного відпочинку киян та гостей столиці вказаний металевий дріт було прибрано!" – відзвітували комунальники.
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...