Справа не в забобонах: Ось які дерева не можна садити біля дому

Річ тут не в якихось забобонах стосовно "негативної енергетики", а винятково через природні фактори, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Немає такого обійстя, біля якого б не росли дерева, адже вони є окрасою подвір’я і дають тінь у спекотну погоду. Однак не всі дерева потрібно садити в безпосередній близькості до будівель, бо їхнє коріння під час розростання може зруйнувати навіть найміцніший фундамент. Це відбувається тому, що рослині не вистачає вологи, вона може рости глибоко під будівлю в пошуках живлення. Розповідаємо, які дерева краще не садити близько до свого дому, щоб уникнути руйнування фундаменту та висушування ґрунту.

Які дерева краще не садити біля дому: вони руйнують фундамент і висушують ґрунт

  • Дуб, великі види верби, в’яз і клен. Ці дерева мають потужну кореневу систему, тому можуть легко пошкодити фундамент, якщо їх садити біля будинку. А з часом на стінах можуть з’явитися й тріщини.
  • Сосна. Там, де є сосна, інші рослини не ростимуть. А коли з дерева падає хвоя, то навіть трава починає жовтіти, тому про клумби з квітами чи інші рослини можна забути.
  • Тополя. Це дерево краще не садити на подвір’ї, бо воно має вкрай крихкий стовбур. Якщо буде негода, вітер чи гроза, гілки з нього падатимуть і пошкодять дах будинку або інші споруди. До того ж не варто забувати про пух тополі, який є сильним алергеном.
  • Береза. Це дерево потребує багато вологи, тому висушує навколо себе ґрунт. Там, де росте береза, іншим рослинам буде погано, вони хворітимуть.
Джерело: ТСН.ua

"Можливо зменшиться кількість негативу": ​Для військових ТЦК розробили правила поведінки

середа, 28 травень 2025, 20:58

Командування Сухопутних військ ЗСУ випрацювало низку правил діалогу та поведінки військовослужбовців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки при здійсненні заходів мобілізації. Про це розповів речник командування Сухопутних військ...

"Це пов'язано зі способом харчування": Зоолог назвав тварину, яка найбільше "фонить" у зоні Чорнобильської АЕС

середа, 28 травень 2025, 20:12

Український зоолог, еколог та радіоеколог Денис Вишневський, який понад 23 роки присвятив вивченню Чорнобильської зони відчуження та дослідженню впливу радіації на екосистеми та дику природу, повідомив, що деякі тварини через особливості свого харчуван...