Стало відомо, яким є рівень щастя українців, - соціолог

Організація Об'єднаних Націй щороку визначає індекс щастя для кожної країни.За кого щасливіші українці, а хто щасливіший за нас - у розповіді соціолога.

Останні 5 років рівень щастя українців зростав - соціолог."Організація Об'єднаних Націй щороку визначає індекс щастя для кожної країни. Вивчають внутрішній валовий продукт на душу населення, рівень соціальної підтримки, очікувану тривалість життя, рівень свободи, довіри та наскільки країна близька до ідеальної. Росія у цьому рейтингу випереджає Україну за рівнем свободи та наближенням до ідеальної держави. Росіяни вважають, що вони – вільні", - розповідає Паніотто, передають Патріоти України.

Українці щасливіші за французів, хоча менш щасливі за жителів Казахстану. Чому так оцінюємо свій рівень задоволення життям пояснив Gazeta.ua соціолог Володимир Паніотто.

Вважає, запитання "Чи вважаєте себе щасливою людиною?" дає точніші результати, ніж комплексні індекси, як розраховує ООН.

"Для соціологів найбільш валідна – самооцінка. Так ми робили дослідження. Останні п'ять років рівень щастя зростав. Упав лише в районах близьких до воєнних дій. У світі лідерами були Швеція, Данія, Фінляндія, Норвегія. У західних країнах рівень щастя коригується матеріальним становищем. У певний момент його приріст більше не приносить радості, бо задоволені головні потреби. В Україні – що вищий рівень забезпеченості, то щасливіша людина, - підсумовує експерт. - Різниця є з віком. У Європі найнижчий рівень щастя у людей від 40 до 50 років. У цей час вони багато працюють, мають турботи, пов'язані з кредитами за житло, навчання дітей. А потім починають спокійніше життя: подорожують, займаються улюбленими справами. І рівень щастя зростає. В Україні: що людина старша, то менш щаслива. І це на графіку – лінія на спад, без відхилень".

Джерело: Газета.ua

Хіти тижня. "Ну, с*ка. Не надо ничего придумывать - берите и копируйте у тех, кто умнее вас. Но нет, приятнее продавать украинских заробитчан на экспорт", - Давиденко про "промах" влади

четвер, 4 червень 2020, 4:00

"Они пустые и тупые, как барабан. Карантин послабляют. 12-го послабили. 25-го послабили. 01-го ещё послабят. Уже и поезда запускают, и в садики пускают, и пляжи открывают. Но. Они продлили запрет на экспорт из страны ассортимента от вируса ещё на месяц...

Хіти тижня. "Мне твое УБД до ж*пы, я тебя туда не посылал": У Києві водій маршрутки грубо відмовив у проїзді ветерану АТО (фото)

четвер, 4 червень 2020, 3:00

У четвер, 28 травня, водій маршрутки №317а "ст. м. Харківська - Бориспіль" у грубій формі відмовив у проїзді учаснику АТО на Донбасі. Як повідомила в Facebook дружина атошніка Інна Ольхова, мотивом відмови було: "Мені твоє посвідчення учасника бойових ...