
У Харкові виникла вкрай напружена ситуація з поширенням COVID-19, місто потрапило у "червону" карантинну зону, що означає посилення карантинних вимог і заходів. Про це заявив голова Харківської ОДА Олексій Кучер у Facebook, передають Патріоти України.
“Друзі, жарти закінчилися. Відсьогодні Харків та деякі райони області офіційно у “червоній зоні” карантину. Що це означає? По-перше, це означає, що ситуація в місті вкрай критична. Для запобігання захворюваності на COVID-19 будуть посилені карантинні заходи відповідно до вимог Кабінету міністрів України", - зазначив Кучер.⠀
По-друге, додав він, "червона" зона - це обов‘язкове дотримання всіма без винятку громадянами протиепідеміологічних вимог:
"Вам самовпевнено обіцяли “порвати коронавірус”, але щось пішло не так. Ви повірили в диво, але дива не сталося. ⠀
Сталося те, що ми бачили раніше в Італії. Переповнені лікарні, нестача лікарів та ліжок, а також тисячі хворих, яких ми змушені розвозити по лікарнях області", - додав голова ОДА.
Він зауважив, що сьогодні "від кожного з нас залежить наше життя та життя наших рідних". "Ми можемо вберегти тисячі харків‘ян, якщо кожен з нас буде відповідально дотримуватися карантинних заходів та цінувати своє життя і здоров‘я", - вказав Кучер.
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті, передають Патріоти України. Після початку повномасшта...