Стовп попелу піднявся на 12 км: У РФ сталося потужне виверження вулкана (фото, відео)

На півострові Камчатка на Далекому Сході Росії вулкан Безіменний викинув у повітря 12-кілометровий стовп попелу. Станом на неділю, 9 квітня, активна фаза виверження закінчилася. Про це повідомляють на спеціалізованому сайті Volcano Discovery, передають Патріоти України.

Шлейф від виверження йшов на схід від вулкана, в сторону океану, де немає населених пунктів, на відстань близько 2 000 кілометрів. В’язка лава сочилася з лавового купола.

Через потужне виверження у цьому регіоні РФ для літаків цивільної авіації було оголошено найвищий рівень тривоги, так званий “червоний код”.

За даними Департаменту цивільної оборони Росії, на даний момент безпосередньої небезпеки для жителів району і для туристів немає. Вулкан Безіменний розташований приблизно за 350 кілометрів від міста Петропавловська-Камчатського, столиці регіону. Його висота якого становить 3 кілометри, і він є одним із найактивніших вулканів у світі.

В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...