"Сценаристи не балотуються у президенти. Вибачитися має Зеленський": Геращенко - авторам "Слуги народу"

Ірина Геращенко нагадала про висловлювання в серіалі, які дискримінують людей з інвалідністю, зокрема, з синдромом Дауна.

Ірина Геращенко. Фото: LIGA.net.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко, яка вимагала від Володимира Зеленського вибачень за "олігофренів" і "дебілів" в його шоу і серіалах, вважає, що вибачень авторів серіалу недостатньо. Про це вона написала в Facebook, передають Патріоти України.

За її словами, вона направила звернення в МВС, Мін'юст, Мінінформації, омбудсмену і до Нацради з питань теле- і радіомовлення через неприпустимі і образливі висловлювання у фільмі "Слуга народу".

Такі висловлювання, зазначає Геращенко, дискримінують людей з інвалідністю, зокрема, з синдромом Дауна. "У фільмі, співавтором якого є Зеленський, звучать заяви, які носять дискримінаційний характер і ознаки нетерпимості і розпалювання ворожнечі", - підкреслила вона ще раз. "З'явилася інформація, що ми разом з батьками дітей з особливими потребами (коректно - дітей з інвалідністю - прим. ред.), змусили-таки сценаристів "Слуги народу" вибачитися", - зазначила політик.

"Це добре. Але сценаристи не балотуються в президенти України. Вимога вибачитися стосувалася кандидата Зеленського, який роками терпить нетерпимість, агресію, знущання над людьми з вадами. У фільмах і кварталах ", - пише вона.
"Чекаємо вибачень від Зеленського. Досить прикриватися сценаристами, штабами, командою. У президенти йдете Ви. І суспільство має знати, що думає той, хто претендує на Гаранта Конституції, про права людину і рівність. Думай-те", - додала Геращенко.

Вражаюча цифра: У Раді розповіли, скільки чоловіків в Україні не оновили дані і підпадають під штрафи

субота, 20 липень 2024, 21:32

В Україні щонайменше 6 млн чоловіків не оновили свої дані на виконання нового закону про мобілізацію, за що підпадають під штрафи. Натомість понад 4 млн надали актуальну військово-облікову інформацію про себе, передають Патріоти України. Про це 18 липн...

Хто і навіщо закидає кросівки на лінії електропередач по всьому світу, і чому не варто їх чіпати

субота, 20 липень 2024, 21:00

У якому б куточку світу ви не опинилися, вам, ймовірно, зустрінуться кросівки, що висять на лінії електропередач. Це зовсім не рідкість у нашому світі й дослідники зазначають, що на те є маса причин, передають Патріоти України з посиланням на IFLScienc...