"Сценаристи не балотуються у президенти. Вибачитися має Зеленський": Геращенко - авторам "Слуги народу"

Ірина Геращенко нагадала про висловлювання в серіалі, які дискримінують людей з інвалідністю, зокрема, з синдромом Дауна.

Ірина Геращенко. Фото: LIGA.net.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко, яка вимагала від Володимира Зеленського вибачень за "олігофренів" і "дебілів" в його шоу і серіалах, вважає, що вибачень авторів серіалу недостатньо. Про це вона написала в Facebook, передають Патріоти України.

За її словами, вона направила звернення в МВС, Мін'юст, Мінінформації, омбудсмену і до Нацради з питань теле- і радіомовлення через неприпустимі і образливі висловлювання у фільмі "Слуга народу".

Такі висловлювання, зазначає Геращенко, дискримінують людей з інвалідністю, зокрема, з синдромом Дауна. "У фільмі, співавтором якого є Зеленський, звучать заяви, які носять дискримінаційний характер і ознаки нетерпимості і розпалювання ворожнечі", - підкреслила вона ще раз. "З'явилася інформація, що ми разом з батьками дітей з особливими потребами (коректно - дітей з інвалідністю - прим. ред.), змусили-таки сценаристів "Слуги народу" вибачитися", - зазначила політик.

"Це добре. Але сценаристи не балотуються в президенти України. Вимога вибачитися стосувалася кандидата Зеленського, який роками терпить нетерпимість, агресію, знущання над людьми з вадами. У фільмах і кварталах ", - пише вона.
"Чекаємо вибачень від Зеленського. Досить прикриватися сценаристами, штабами, командою. У президенти йдете Ви. І суспільство має знати, що думає той, хто претендує на Гаранта Конституції, про права людину і рівність. Думай-те", - додала Геращенко.

"Вибігали з будинків у білизні": Росіянки поскаржилися на "бомбардування" Шебекіно і заявили, що це "ламає психіку"

четвер, 1 червень 2023, 10:55

Раніше росіяни мовчки спостерігали за тим, як їх терористична держава регулярно обстрілювала мирні міста України та вбивала цивільних. Однак як тільки бойові дії торкнулися безпосередньо їх території, вони почали скаржитися на так звані "атаки з боку У...

На Закарпатті 16-річна дівчина народила третю дитину, немовля з'явилося на світ у "швидкій"

четвер, 1 червень 2023, 10:44

У Закарпатській області 16-річна дівчина пережила дуже складні треті пологи. Її дитина народилася у "швидкій". Про це повідомили у "Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги" у Facebook. . Дзвінок про те, що у 16-річної дівчини ...