"Сценаристи не балотуються у президенти. Вибачитися має Зеленський": Геращенко - авторам "Слуги народу"

Ірина Геращенко нагадала про висловлювання в серіалі, які дискримінують людей з інвалідністю, зокрема, з синдромом Дауна.

Ірина Геращенко. Фото: LIGA.net.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко, яка вимагала від Володимира Зеленського вибачень за "олігофренів" і "дебілів" в його шоу і серіалах, вважає, що вибачень авторів серіалу недостатньо. Про це вона написала в Facebook, передають Патріоти України.

За її словами, вона направила звернення в МВС, Мін'юст, Мінінформації, омбудсмену і до Нацради з питань теле- і радіомовлення через неприпустимі і образливі висловлювання у фільмі "Слуга народу".

Такі висловлювання, зазначає Геращенко, дискримінують людей з інвалідністю, зокрема, з синдромом Дауна. "У фільмі, співавтором якого є Зеленський, звучать заяви, які носять дискримінаційний характер і ознаки нетерпимості і розпалювання ворожнечі", - підкреслила вона ще раз. "З'явилася інформація, що ми разом з батьками дітей з особливими потребами (коректно - дітей з інвалідністю - прим. ред.), змусили-таки сценаристів "Слуги народу" вибачитися", - зазначила політик.

"Це добре. Але сценаристи не балотуються в президенти України. Вимога вибачитися стосувалася кандидата Зеленського, який роками терпить нетерпимість, агресію, знущання над людьми з вадами. У фільмах і кварталах ", - пише вона.
"Чекаємо вибачень від Зеленського. Досить прикриватися сценаристами, штабами, командою. У президенти йдете Ви. І суспільство має знати, що думає той, хто претендує на Гаранта Конституції, про права людину і рівність. Думай-те", - додала Геращенко.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....