Суд виніс вирок підлітку, який співав "Я русский" біля ТЦ у Києві

У Києві суд покарав підлітка, який біля торговельного центру виконував пісню "Я русский" та наспівував гімн Росії. Про це йдеться у вироку у справі 753/21924/24 у Єдиному держреєстрі судових рішень, передають Патріоти України.

Суд ухвалив рішення про рік пробаційного нагляду для неповнолітнього, який у публічному місці виконував пісню "Я русский" російського виконавця Шамана та наспівував гімн країни-агресорки. Інцидент стався ввечері на лівому березі Києва біля торговельного центру "Аркадія".

Слідство дійшло висновку, що своїми діями підліток вихваляв осіб, які здійснюють збройну агресію проти України. Дії юнака були кваліфіковані як кримінальне правопорушення. На суді неповнолітній визнав провину, розкаявся та погодився взяти участь у реабілітаційній програмі на базі центру "Спасемо Україну". Також він зробив пожертву на потреби ЗСУ, брав участь у волонтерській діяльності для біженців та постраждалих від війни у польському Любліні.

Це здивує! Чому зумери заробляють більше за міленіалів? Результати дослідження

понеділок, 22 червень 2026, 6:42

Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...

Не архаїзм, а блискучий приклад користі споконвічних практик: Як працюють кінні патрулі у Києві

неділя, 21 червень 2026, 21:56

У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...