
На Кіровоградщині визнали винними двох чоловіків у замаху на зґвалтування та вбивстві 16-річної дівчини. Один отримав довічне, іншому призначили 15 років, передають Патріоти України з посиланням на Офіс Генерального прокурора.
"За публічного обвинувачення прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури двох чоловіків визнано винними у замаху на зґвалтування неповнолітньої та її умисному вбивстві", - зазначили у повідомленні.
Злочин стався у серпні 2021 року в одному із сіл Кропивницького району. Того вечора дівчина перебувала біля місцевого магазину в компанії молоді. Згодом вона пішла з двома знайомими хлопцями. Додому вже не повернулася.
Як з'ясувалося, чоловіки, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, намагалися згвалтувати її. Дівчина чинила опір. Після цього її вбили, а тіло скинули у покинутий колодязь та закидали травою і гіллям, намагаючись приховати скоєне.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...