
У Бутові під Москвою в ніч на 26 квітня відбулася "антикоронавірусна" вечірка, мешканці багатоповерхівок вийшли на вулицю, танцювали та випивали, повідомляють Патріоти України.
"Кілька десятків молодих людей зібралося у дворі одного із житлових будинків у Бутові і влаштували головну світську подію цієї весни. Їхні сусіди, які дотримуються традиційних поглядів на самоізоляцію, викликали на місце поліцію", – пише Baza.
Тих, хто гуляв у дворі, підтримали сусіди, підсвітивши вікна гірляндами, зазначив "Московский комсомолец". Місцеві жителі повідомляють, що вже далеко не вперше у дворах влаштовують дискотеки, однак уперше у вечірці взяло участь так багато людей. Багато хто виправдовує порушників режиму самоізоляції, бо сидіти вдома безвилазно стільки часу просто неможливо, пише агентство Regnum.
Поліцейські розігнали порушників тиші і карантину. 26 квітня у МВС Московської області повідомили, що встановили "організатора заходу", повідомляє ТАСС. У Підмосков'ї з 13 березня заборонено масові публічні заходи через спалах коронавірусної інфекції. З 29 березня у столичному регіоні РФ діє режим загальної самоізоляції.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...