
У місті Кременчук Полтавської області у ресторан "Барбарис" не хотіли пускати військового, який був у формі. Відмову пояснювали "внутрішніми порядками" закладу. Про це повідомили в місцевому Telegram-каналі "Х Кременчук". Військовий просто хотів випити в закладі кави, але на заваді чомусь ставав його одяг, передають Патріоти України.
"Те, що ви військові, це дуже добре. Але в наш заклад у військовій формі заходити не можна", – заявляла представниця ресторану. Вона не керувалася жодним законом, а лише повторювала слова про політику закладу.
Врешті-решт, каже військовий, його пустили в ресторан, однак заявили, що будуть стежити за тим, що він пʼє. У відповідь на це захисник нагадав персоналу, що вони взагалі не мають права продавати йому та іншим військовослужбовцям алкоголь. "Мене пустили, але сам факт, чому так взагалі відбувається? Це дуже неприємно", – додав він.
У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...
Міністерство оборони України представило новий бойовий контракт для військовослужбовців дефіцитних спеціальностей, які відіграють ключову роль у сучасній війні, передають Патріоти України. . Йдеться насамперед про пілотів безпілотних літальних апараті...