Також на Занзібарі не дотримуються коронавірусних обмежень. «Маски взагалі ніхто ніде не носить, лише в аеропорту. Буквально декілька працівників мали й у кафе, при готелі два офіціанти носять маски на бороді. Ніяких антисептиків на кожному кроці, ніякої дистанції, табличок про те, щоби дотримуватися правил. Таке враження, що або потрапила в інший світ, або зараз 2019 рік», – написала вона.
Також журналістка зазначила, що береговою лінією, де працюють ресторани, десятки місцевих пропонують купити наркотики: «Я помітила, у нас на пляжі щоденно проходить хлопець, який в оригінальному стилі, співаючи, зовсім не ховаючись, голосно пропонує: «Кокос, кокос, натс, канабіс».
Танзанія, до якої належить острів Занзібар, не вимагає від туристів ПЛР-тестування або самоізоляції. Посольство України в Танзанії радить подорожувати зі страховим полісом, що покриває лікування Covid-19. Громадянам України для відвідування Танзанії потрібна віза, яку можна оформити в аеропорту прибуття. Віза коштує $50.
Національний комплекс запалювання (Національний комплекс запалювання (NIF), розташований у Ліверморській національній лабораторії імені Лоуренса), розташований у Ліверморській національній лабораторії імені Лоуренса (США), який вважається єдиним у світ...
Американська космічна компанія Interlune разом із виробником сільськогосподарського обладнання Vermeer створили прототип машини для видобутку корисних копалин на Місяці, передають Патріоти України з посиланням на портал Space.com. . "Коли ви експлуат...