"Там, де працює і досі": Речник Гройсмана розповів, де був експрем'єр-міністр у перші дні війни

Речник експрем'єр-міністра України Володимира Гройсмана (2016–2019) Василь Рябчук розповів про те, де був політик у перші дні повномасштабного вторгнення, в ефірі телеканала "Віта", передають Патріоти України.

З перших днів війни Гройсман був у Києві й у Вінниці, у цих містах колишній прем'єр працює й досі, сказав Рябчук. Він нагадав, що наприкінці лютого 2022 року Вінниця стала своєрідним хабом. Місто приймало людей, які тікали від війни до безпечніших регіонів.

"Усіх цих людей треба було десь розселити, треба було щось із ними робити. Це така була постійна робота. Власне кажучи, Володимир Борисович у цьому брав найпершу участь. Він, Сергій Моргунов. Тобто вся команда відразу включилася в роботу", – розповів Рябчук.

За його словами, результатом тієї роботи стало формування в перші дні березня Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу рішенням міської й обласної рад. Штаб очолив Гройсман.

Окрім того, експрем'єр багато працював для висвітлення подій в Україні на міжнародну аудиторію, сказав Рябчук. За його словами, політик давав по три-чотири інтерв'ю для світу щодня. Він коментував усе, що відбувалося, для різних міжнародних ЗМІ, починаючи від CNN, BBC і закінчуючи ЗМІ таких країн, як Індія.

"Гройсман разом з усіма, якщо була тривога, спускався в міській раді в укриття", – розповів речник. Він також продемонстрував фото, яке зробив власноруч. На ньому Володимир Гройсман у підвальному приміщенні включається для інтерв'ю.

Рябчук також пригадав, як просто під час засідання Міжрегіонального координаційного штабу, яке проводив Гройсман, прочитав в анонімному Telegram-каналі новину, що експрем'єр перебуває у США. У той самий момент якраз політик виступав на засіданні, сидячи за метр від речника, розповів Рябчук.

"На жаль, це ситуація, яка є": Генерал Кривонос пояснив, чому військові самовільно залишають свої частини

середа, 4 грудень 2024, 9:23

Причини самовільного залишення військових частин, пов’язані з недоліками державної політики впродовж десятиліть. Про це зауважив генерал Збройних сил України Сергій Кривонос в інтерв'ю NV, підкресливши, що проблема виникає через відсутність систематичн...

Є нюанси: Що обов'язково має зробити бізнес, який хоче бронювати працівників

середа, 4 грудень 2024, 9:01

Українські підприємства з діючим статусом критичності можуть бронювати працівників до 28 лютого 2025 року. Після оновлення статусу вони отримують можливість бронювати кадри на довший строк – до 12 місяців. Про це повідомило Міністерство економіки Украї...