Тренд сезону: У Кличка "ламають" ще один міст

Так співпало, що наразі в Києві мінімум три "гарячі" мостові теми, де щось роблять, роблять під особистим наглядом міського голови, і де кінця-краю не дуже видно. З різних причин. Шулявській, міст до Володимирівської гірки та Подільсько-Воскресенський.

Не встигли кияни оговтатись з запуском "красунчика", котрий поєднав дві паркові зони центру столиці, та його нещастями зі скляним перекриттям, як знов нагадав про себе найамбітніший мостовий проект мерства Кличка . Стало відомо, що настав етап знесення непотрібних тепер і дуже неестетичних тимчасових опор, зазначають Патріоти України.

"В бюджеті Києва на 2019 рік на будівництво Подільського мостового переходу заплановано фінансування в сумі 630 тисяч гривень. Наразі на арковому мосту через Дніпро розпочалися роботи по демонтажу тимчасових опор та демонтажу робочих проходів допоміжних споруд, тривають роботи по зварюванню стиків арки, а також огляд і герметизація болтових з'єднань", - йдеться у повідомленні комунального підприємства "Інженерний центр".

Так має виглядати наддніпровська дільниця мостового переходу, після того як приберуть тимчасові опори. Макет

Окрім того, почалася підготовка до будівництва заїзду з вулиць Набережно-Хрещатицька та Верхній Вал на Подільський мостовий перехід. Вже почали перевлаштувати теплові мережі, водопровід, каналізацію, електричні та телекомунікаційні мережі. Виконуються будівельні роботи по встановленню огорожі будівельного майданчика.

"Також триває спорудження естакади на Русанівських садах від опори №20 до опори №26. Ведеться бетонування паль шляхопроводу на ділянці від вул. Центральної Садової до залізниці. На естакаді на Трухановому півострові влаштовують тротуар в прогоні 19-29В та встановлюють короби для комунікацій. Проводиться монтаж бар'єрної огорожі естакади в урочищі Горбачиха", - кажуть у відомстві.

Таку презентацію Подільсько-Воскресенського мосту робили у березні 2019 року. Відчуйте масштаб будівництва:

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...