Три шкідливі звички, які заважають схудненню

Іноді просто дотримуватися дієти недостатньо, щоб побачити швидкі результати.

Шлях до ідеальної фігури непростий. Фото: ЖЖ.

Звички, які ви виробляли роками, не так легко подолати. Часом саме вони і стають перепоною на шляху до ідеальної фігури, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вживання газованих, солодких напоїв, пакетованих соків та алкоголю не лише не сприяють схудненню, але і шкодять організму. Через великий вміст цукру вони дуже калорійні. Також вони розпалюють апетит та сповільнюють метаболізм. До того ж, рідкі напої легко п’ються і ви можете випити половину добової норми калорій, так і не помітивши цього.

Солити та приправляти їжу теж може зашкодити дієті. Сіль та спеції також викликають апетит та сприяють накопиченню жиру. Крім того, сіль затримує рідину в організмі.

Якщо не пити достатньо звичайної води це теж гальмує процес схуднення. Всім відомо те, як важливо підтримувати правильний водний баланс в організмі. Зайва вага ніколи не піде, якщо ви забуваєте пити воду.

Кривава різанина у підмосковному оздоровчому таборі: Старша вожата зарізала колегу (фото)

п’ятниця, 25 червень 2021, 6:10

Старша вожата російського дитячого табору зарізала свою колегу. У Підмосков'ї старша вожата дитячого табору зарізала свою колегу, з якою разом проходила студентську практику, передають Патріоти України. Інцидент стався в дитячому оздоровчому санаторії ...

З архіву ПУ. Коли російська мова токсична: "Мову на хліб не намажеш? Намажеш! Навіть валютою", - горда мама про сина

п’ятниця, 25 червень 2021, 4:00

Після того, як українець прибрав зі свого профайлу на біржі фрілансу знання російської мови, він отримав у десять раз більше запитів від роботодавців. Про це у червні 2020 року пише Гася Оксюковська, передають Патріоти України. "Наш син вже більше рок...