Український блогер Олександр Волошин, який потрапив у гучний скандал, забравши в дівчинки подарований ним IPhone відразу ж після зйомки, стверджує: інцидент був постановкою. Він заявив, що жінка з дитиною на відео – насправді нібито актори, а його підставив власний друг. На резонансний ролик Instagram- і TikTok-блогер відреагував уже наступного дня після скандалу, у вівторок, 22 червня, повідомляють Патріоти України.
На своєму Telegram-каналі хлопець водночас визнав: він не очікував, що жінка з дитиною почнуть "чинити опір". За словами Волошина, з ідеєю відео про те, як він дарує смартфон на вулиці фоловеру, йому допоміг друг. За словами хлопця, "актори" знали, що це постановка, і були попереджені про те, що в кінці IPhone доведеться віддати.
"Мама і дочка – це актори, можете самі уважно подивіться відео і побачите реакцію дівчинки, не було насправді жодного суму чи образи, сліз", – написав блогер.
Він додав: акторів на роль маленької підписниці та її мами йому знайшов той самий товариш і "твердо наполягав саме на цих кандидатах".
Коли мама та донька не захотіли віддавати телефон і почав розгоратися конфлікт, він наполягав нібито через те, що "подарував" дитині свій же IPhone. "У коробці був мій особистий телефон з усіма моїми даними про бізнес, моїм контентом, моїми напрацюваннями і так далі", – запевняє український блогер.
Волошин вважає, що його друг "перекупив" акторів і спеціально його підставив. "Мамочка чудово знає, як можна зачепити і затригерити більшість людей, просто скажи, що дитина засмучена, її зрадив улюблений блогер (хоча вона бачила мене вперше в принципі) і натисни на жалість", – написав він.
Громадськість вимагає поновити ліцензію на відстріл найбільшого хижака, що через ріст популяції став небезпечним для людей за межами заповідників. У центральній частині Румунії 18-річна туристка загинула, намагаючись утекти від ведмедя. Як повідомляє D...
На аукціоні в англійському Вілтширі лист пасажира "Титаніка" продали майже за 400 тисяч доларів. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України. Документ, датований 10 квітня 1912 року, належав полковнику Арчибальду Грейсі, який подорожував...