"Це були актори, і вони мали повернути IPhone": Після скандалу блогер Волошин поскаржився, що його "кинули"

Український блогер Олександр Волошин, який потрапив у гучний скандал, забравши в дівчинки подарований ним IPhone відразу ж після зйомки, стверджує: інцидент був постановкою. Він заявив, що жінка з дитиною на відео – насправді нібито актори, а його підставив власний друг. На резонансний ролик Instagram- і TikTok-блогер відреагував уже наступного дня після скандалу, у вівторок, 22 червня, повідомляють Патріоти України.

На своєму Telegram-каналі хлопець водночас визнав: він не очікував, що жінка з дитиною почнуть "чинити опір". За словами Волошина, з ідеєю відео про те, як він дарує смартфон на вулиці фоловеру, йому допоміг друг. За словами хлопця, "актори" знали, що це постановка, і були попереджені про те, що в кінці IPhone доведеться віддати.

"Мама і дочка – це актори, можете самі уважно подивіться відео і побачите реакцію дівчинки, не було насправді жодного суму чи образи, сліз", – написав блогер.

Він додав: акторів на роль маленької підписниці та її мами йому знайшов той самий товариш і "твердо наполягав саме на цих кандидатах".

Коли мама та донька не захотіли віддавати телефон і почав розгоратися конфлікт, він наполягав нібито через те, що "подарував" дитині свій же IPhone. "У коробці був мій особистий телефон з усіма моїми даними про бізнес, моїм контентом, моїми напрацюваннями і так далі", – запевняє український блогер.

Волошин вважає, що його друг "перекупив" акторів і спеціально його підставив. "Мамочка чудово знає, як можна зачепити і затригерити більшість людей, просто скажи, що дитина засмучена, її зрадив улюблений блогер (хоча вона бачила мене вперше в принципі) і натисни на жалість", – написав він.

З архіву ПУ. Навпроти церкви: Парочка на Закарпатті зайнялася сексом, стоячи серед вулиці (відео 16+)

четвер, 5 серпень 2021, 23:30

Чоловік і жінка, очевидно, були нетверезі. У Хусті Закарпатської області пара зайнялася сексом, притулившись до будівлі місцевої ветаптеки, що навпроти церкви, передають Патріоти України 5 серпня 2020 року. Жвава траса і купа свідків поряд парочку не б...

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...