Автоексперти, які раніше пояснили, чому взимку в автомобілях часто «летять» коробки передач, назвали п’ять шкідливих звичок, які значно скорочують термін служби транспортного засобу в зимовий період, пише Автопілот, передають Патріоти України.
Так, поширеною помилкою є недостатнє прогрівання двигуна. Перед початком руху автомобілю необхідний мінімальний прогрів — 2−5 хвилин у залежності від температури повітря та віку автомобіля. Це допомагає двигуну та коробці передач підготуватися до навантажень. Якщо не дотримуватись цього правила, то це призводить до підвищеного зносу двигуна і трансмісії та збільшує витрату пального.
Також помилковими є різкі старти та гальмування, адже вони в холодну пору року створюють серйозну загрозу для автомобіля — знос шин і деталей гальмівної системи.
Багато автомобілістів неправильно доглядають за кузовом. Взимку автомобіль особливо вразливий до бруду, що містить солі та дорожні реагенти. Не можна чистити авто сухою ганчіркою, бо вона залишає подряпини на фарбі та склі. Також не можна забувати мити авто, адже накопичення бруду сприяє корозії та пошкодженню кузова.
Ще однією помилкою є паркування в заметах. Залишати автомобіль під снігом на зиму — одна з найгірших ідей. Це може призвести до поломки електрики та пошкодження резинових, пластикових і металевих елементів.
Також важливо не ігнорувати важливості обслуговування. Потрібно перевіряти роботу електрики та акумулятора, а також стан шин та гальмівної системи.
У Радянському Союзі автомобіль часто був не просто засобом пересування, а й символом статусу, ознакою належності до певної касти та, нерідко, результатом тривалого очікування або "правильних зв’язків". Існувала система черг, обмежених квот і жорсткого ...
У квітні українці знову відчують на собі вплив магнітних бурь. Ці явища, викликані спалахами на Сонці, можуть впливати на самопочуття людини, передають Патріоти України. Магнітні бурі — це збурення геомагнітного поля Землі, спричинені потоками сонячног...