
Російські окупанти з танків обстріляли позиції українських військових на шахті "Бутівка", що на околицях окупованого Донецька. Про це повідомляє 5 канал, передають Патріоти України.
Місцеві військові розповідають, що інтенсивність обстрілів останніми днями була не дуже великою. Ворожі війська час від часу застосовували міномети. "Ввечері, коли вже погана видимість, стріляють з міномета. А так ніби нічого, інколи ДРГ їхні ходять", – розповідає боєць.
Але сьогодні, 20 березня, день видався гарячим. Військовослужбовці сил АТО впевнені, що по них працюють регулярні війська, адже "робота" ворожих танкістів є досить професійною.
"Це стріляли хороші, тямущі танкісти, явно не "шахтарі". Вибачте, але аби навчити путнього танкіста - потрібен час. Щоб він з полігону не вилазив. А тут приїжджають, розстрілюють дуже навіть красиво", – пояснює український військовий.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...