
Російські окупанти з танків обстріляли позиції українських військових на шахті "Бутівка", що на околицях окупованого Донецька. Про це повідомляє 5 канал, передають Патріоти України.
Місцеві військові розповідають, що інтенсивність обстрілів останніми днями була не дуже великою. Ворожі війська час від часу застосовували міномети. "Ввечері, коли вже погана видимість, стріляють з міномета. А так ніби нічого, інколи ДРГ їхні ходять", – розповідає боєць.
Але сьогодні, 20 березня, день видався гарячим. Військовослужбовці сил АТО впевнені, що по них працюють регулярні війська, адже "робота" ворожих танкістів є досить професійною.
"Це стріляли хороші, тямущі танкісти, явно не "шахтарі". Вибачте, але аби навчити путнього танкіста - потрібен час. Щоб він з полігону не вилазив. А тут приїжджають, розстрілюють дуже навіть красиво", – пояснює український військовий.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...