Останнім часом протягом зимового періоду в Україні є характерним коливання температури. Тож погода до кінця зими може бути нестабільною. Про це в ексклюзивному інтерв'ю OBOZ.UA розповіла синоптикиня Українського гідрометцентру Наталія Птуха. За її словами, останнє десятиліття це є нормою, передають Патріоти України.
"Від +5 до -5 градусів, немає стабільних морозів, немає стабільного снігового покриву. Ми бачимо таку тенденцію – мороз є, але буквально на два-три дні, а потім температура знову підвищується і знову плюси", – зауважила синоптикиня.
Вона зазначила, що з понеділка, 6 січня, знову потепліє, на півдні та заході країни очікується +5… +9 градусів. Можливі опади – невеликий мокрий сніг із переходом у дощ. Вдень майже скрізь стовпчики термометрів перетнуть позначку 0 градусів і перейдуть на плюсові значення. "Можливий невеличкий морозець, але вдень до +4 градусів. У західних і південних областях 6 січня +5… +9 градусів", – розповіла Наталія Птуха.
Центр зими в Україні буде в Карпатах
Справжня зима в найближчий тиждень залишиться тільки в Карпатах. Там на початку тижня без опадів, але сніговий покрив та морози будуть зберігатися. Вночі і вдень температура повітря становитиме -6… -11 градусів, але в понеділок, 6 січня, навіть у Карпатах буде послаблення морозу до 0… -5 градусів.
"Поки що в такому режимі, найімовірніше, і будемо проходити зимовий період. Звичайно, можуть бути і винятки, про які, якщо вони дійсно будуть на горизонті, ми обов’язково попередимо", – зазначила вона.
Нагадаємо, у понеділок, 6 січня, на Водохреще, температура буде плюсовою, на заході й півдні місцями сильний вітер у 7-12 м/с, із поривами до 15-20 м/с. Через перепади температури вранці на дорогах в Україні, окрім півдня, може утворитися ожеледиця.
Аналітики The Economist назвали найнещасніше покоління – і це не молоді зумери чи міленіали. Найбільше життям незадоволені представники покоління X – люди, народжені між 1965 і 1980 роками, передають Патріоти України. . Опитування в 30 країнах показал...
Ви помітили на своїй шкірі незвичне новоутворення? До прикладу, плямку чи родимку, яка збільшується у розмірі, свербить чи кровоточить? Уважність до будь-яких змін шкірного покриву є надзвичайно важливою для своєчасного виявлення проблеми. Варто розумі...