У Борисполі секретар місцевої міськради Ярослав Годунок, якого президент Володимир Зеленський вигнав в липні з наради, побився з переселенцем з Луганської області. Відео з камер спостереження опублікували на сторінці спільноти "Бориспіль для всіх" в Facebook, передають Патріоти України.
Бійка сталася на першому поверсі міської ради. На записі видно, як Годунок заходить з вулиці, підходить до групи людей, які стоять біля кабінету №101, рукою завдає одному з них удар по обличчю, через що зав'язалася бійка.
Пізніше стало відомо, що другим учасником бійки був Ігор Петровскіс, який після початку війни переселився з Донбасу до Борисполя. Петровскіс опублікував в соцмережі відеозвернення з лікарні, в якому просить Зеленського, Авакова і СБУ взяти під особистий контроль конфлікт і залучити Годунка до кримінальної відповідальності. На його думку, секретар не має права так себе вести. Петровскіс заявив також, що буде звертатися до депутата Верховної Ради Сергія Буніна.
На думку чоловіка, Годунок діяв за порадою голови міськради Анатолія Федорчука. За словами переселенця, Федорчук нібито бачив його побитим, але ніяк не відреагував.
Через годину після відеозвернення Петровскіса, Годунок пояснив причини конфлікту коментарем: "Сєпар має відповідати за образи мене, моєї мами і моєї країни, і мого міста. Отримавши по морді злегка, а прикидається, крапельницю собі поставив і спектакль грає".
Також Годунок виступив з цього приводу на бориспільському радіо. Він заявив, що Петровскіс нібито співпрацював з "Партією регіонів", є прихильником Путіна і екс-ватажка бойовиків "ДНР" Ігоря Гіркіна. За словами депутата, переселенця нібито неодноразово "викидали" з сесії міськради учасники АТО.
Хоча влітку українцям не загрожує подорожчання природного газу, вже восени з ним можуть виникнути проблеми. Йдеться про його нестачу на опалювальний сезон 2025−2026 років, передають Патріоти України. Так, як свідчать дані Gas Infrastructure Europe, у п...
80 років сувій пролежав в архівах найпрестижнішого вишу США, попередні власники також не здогадувались про справжню цінність документу. Наразі він міг би бути проданим за десятки мільйонів доларів. У 1946 році Гарвардська юридична школа придбала за 27,...