
Священник Середньоуральского жіночого монастиря РПЦ, що в Свердловській області, Микола Романов (отець Сергій) прокляв тих, хто закликає не ходити в храми і закриває їх через карантин. Під час проповіді Микола Романов назвав епідемію неіснуючою, а також закликав виходити на вулицю, не боячись поліції і Росгвардії, і садити картоплю, поки не почався голод, повідомляють Патріоти України із посиланням на Znak.com.
Священник РПЦ вважає, що росіян хочуть помістити в "електронний табір сатани", "беззаконно садять на самоізоляцію", а "мирську лікарню ставлять вище церкви, яка зцілює всі хвороби".
"Богоборча влада разом із предтечею Антихриста, закриває храми, прикриваючись псевдопандемією", - сказав він у своїй промові. Священник запропонував тих, хто страждає "старечим маразмом, пандемією і духовною проказою" виселити в республіку Біробеджан, або на острів Мартініка, або на острів Спінелонга. "Той, хто зазіхає на закриття храмів, нехай буде проклятий він і весь його рід!", - сказав Сергій. Нагадаємо, що Микола Романов або отець Сергій є духівником відомих людей в Росії. До прикладу, минулого року до нього не раз їздила "екс-прокурор" Криму Наталія Поклонська.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...