Ці кумедні тварини: Вівця, котра думає, що вона собака, як справжня британка, ще й обожнює футбол (відео)

Вівця Роло, яку було врятовано в дитинстві та виховано серед шотландських вівчарок, переконана в тому, що вона собака. Так, принаймні, стверджує її господар. За словами Емліна Робертса з уельського містечка Гвінедд, вівця активно змагається з коллі в стрибках через обруч, обожнює гуляти на повідці та доглядає за качками, що пасуться в окрузі.
Але більше всього Роло любить дивитися по телевізору футбол після хорошої вечері. А свою кличку вівця успадкувала від назви її улюблених цукерочок.

Вівця Роло, яку було врятовано в дитинстві та виховано серед шотландських вівчарок, переконана в тому, що вона собака. Так, принаймні, стверджує її господар. За словами Емліна Робертса з уельського містечка Гвінедд, вівця активно змагається з коллі в стрибках через обруч, обожнює гуляти на повідці та доглядає за качками, що пасуться в окрузі. Але більше всього Роло любить дивитися по телевізору футбол після хорошої вечері. А своє прізвисько вівця успадкувала від назви її улюблених цукерочок.

Е.Робертс врятував Роло одній з довколишніх ферм. Перший рік свого життя ягня провело з собаками, яких господар спеціально готує до участі у виставках і, зокрема, в змаганнях на швидкість і спритність. Спостерігаючи за тренуваннями шотландських вівчарок, вівця поступово набиралася досвіду, і тепер Е.Робертс переконаний в тому, що його вихованка куди розумніша, ніж середньостатистичне жуйне парнокопитне, повідомляє Бі-бі-сі. Його собаки теж помітно виділяються з числа своїх родичів; пес Нелл, наприклад, відомий тим, що уміє їздити на чотириколісному мотоциклі. І Е.Робертс свого часу боявся, що вівчарки віднесуться до нової сусідки як до паршивої вівці. Але побоювання опинилися марні: присутність Роло їх аніскільки не схвилювало. "А зараз вона приходить в будинок, щоб поїсти і подивитися телевізор. Приходить щодня точно за розкладом - і б'ється головою в двері, якщо я забув її наперед відкрити. І росте вона абсолютно як собака. Вона напевно і сама вважає себе собакою", - говорить господар. Незабаром Роло і сама спробує себе в амплуа атлета: найближчим часом вона дебютує на собачій виставці.


Об'єднати всі чемпіонські пояси: Ф'юрі і Усик нарешті підписали контракт на бій

субота, 30 вересень 2023, 1:45

Чемпіон WBC в суперважкій вазі Тайсон Ф'юрі і володар титулів WBA, WBO, IBO і IBF Олександр Усик підписали контракт на бій. "Цієї сенсаційної новини чекали шанувальники спорту в усьому світі. Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBC і Lineal Та...

Губернатор оголосила надзвичайний стан: Нью-Йорк потерпає від сильної повені (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:51

За інформацією Національної метеорологічної служби (NWS), близько 8,5 мільйонів жителів Нью-Йорку опинились під загрозою повені, оскільки переповнені каналізаційні системи не в змозі ефективно відводити дощову воду. Про це повідомляє The Guardian, пере...