Недавно під час розкопок археологи виявили десятки ялинових дощок і брусів довжиною до 15 метрів. Залишки були зібрані в дивній формі. Це змусило експертів припустити, що вони належать Троянському коню. Дерев’яна конструкція розташовувалася всередині стародавнього міста Троя.
Ще одне відкриття, яке підтверджує тезу археологів, — це пошкоджена бронзова плита з написом "Для повернення додому греки присвячують цю жертву Афіні", знайдена поруч.
"Дослідження на основі вуглецевого датування та інший аналіз показали, що дерев’яні шматки та інші артефакти датуються XII або XI століттями до нашої ери. Це збігається з датами Троянської війни", — зазначають вчені.
Більшість істориків вважає, що Троянський кінь — міфічна споруда. За його допомогою елліни хитрощами здобули перемогу в Троянській війні, розмістивши всередині споруди загін воїнів.
З 1 березня проіндексують пенсії практично для всіх українців на заслуженому відпочинку. У проекті бюджету ПФУ передбачено індексацію на рівні 10%, при цьому за останніми підрахунками експертів вона може становити понад 11%. Про це йдеться у матеріалі ...
Українці, які отримують субсидію на оплату послуг ЖКГ, також можуть оформити допомогу на придбання твердого палива, зокрема, дров. Однак лише за певних умов – наприклад, якщо для обігріву житла використовується саме таке паливо. Тобто, за відсутності ц...