У Чилі рибалки виловили легендарного "морського змія", якого вважають провісником катастроф (відео)

Цей прадавній вид, котрий своїм незвичайним виглядом викликає забобонний страх у моряків протягом сторіч, дуже рідко трапляється на очі людства. Оскільки водиться на великих глибинах

Біля берегів Чилі рибалки виловили легендарного "оселедцевого короля". Цей вид, далекий родич звичайної сельді, вважається найдовшою з нині існуючих риб. Хоча пійманий наразі екземпляр досить молодий, бо має довжину всього 4,9 метра.

Згідно з повір'ями, ця морська істота є провісником землетрусів і цунамі, оскільки може виходити на поверхню через рухи тектонічних плит.

Також вважається, що той, хто впіймав цю рибу, буде проклятий. Про це пише портал Lad Bible, передають Патріоти України.

Майже п'ятиметрову веслоносу рибу спіймала група рибалок із міста Аріка. У публікації наголошується, що повір'я, згідно з яким риба є провісником катастроф, належить, зокрема, японській культурі. Довжина таких істот може досягати 11 метрів, вони живуть у глибокій воді та випливають на поверхню лише у випадках, якщо вони захворіли, вмирають чи розмножуються.

У зв'язку з цим виникають припущення щодо того, що "оселедець" виплив на поверхню на тлі зміни клімату. Хоча ця теорія так і не була науково підтверджена, чилійська влада тепер має розглянути, що саме привело рибу на поверхню.

За даними видання National Geographic, вид виловленого чилійцями оселедця є найдовшою кістковою рибою у світі, проте побачити її можна рідко, оскільки вона живе на глибині близько 1 кілометра. Реальної небезпеки для людини вони не становлять, оскільки харчуються крихітним планктоном.

"Хоча оселедці, ймовірно, були джерелом багатьох історій про морських зміїв і морських чудовиськ, вони навряд чи небезпечні для людей... Іноді на поверхні води бачили оселедців, але вчені вважають, що їх заганяє туди шторм або сильна течія або вони виявляються там, коли зазнають лиха чи вмирають", — ідеться в матеріалі.

Вирішив врятуватись від мобілізації: У Росії гендиректор "Динамо" покинув клуб і втік із країни

вівторок, 27 вересень 2022, 23:43

Генеральний директор хокейного "Динамо" Микола Кошкін залишив московський клуб. Як повідомляє офіційний сайт команди, причиною стали "сімейні обставини", передають Патріоти України. У той же час "Р-Спорт" з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією, с...

"Примите меры!": На могилі батьків Путіна залишили загадкову записку (фотофакти)

вівторок, 27 вересень 2022, 23:16

Невідомі активісти залишили на могилі батьків президента Росії Володимира Путіна у Санкт-Петербурзі записку. Фотографію послання опубліковано у телеграм-каналі Феміністського антивоєнного опору – організації, яка влаштовує протестні та мистецькі акції ...