У Франції закрили пропагандистський телеканал RT France

Французький господарський суд офіційно визнав російський пропагандистський канал RT France банкрутом. Про це у суботу, 8 квітня, заявив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

"Французький господарський суд поставив крапку у існуванні важливого інструменту пропагандистської машини кремля, офіційно визнавши RT France банкрутом", - написав Ткаченко у своєму телеграм-каналі.

Він наголосив, що це "важливий крок для захисту інформаційного простору світу від агресії Росії та від брехні, яку систематично поширює Кремль".

У березні ЄС заборонив мовлення російським урядовим ЗМІ, наприклад sputnik та RT, раніше відомий як Russia Today, після розв'язаної Росією війни проти України.

Однак санкції не завадили медіа випускати контент. Минулого року російський канал продовжував створювати, публікувати та транслювати матеріали, орієнтовані на франкомовну аудиторію в африканських країнах, таких як Малі та Буркіна-Фасо.
Відомо, що найближчим часом буде скорочено 100 співробітників телеканалу.

В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...