У кризі Антарктики загадково з'явились гігантські діри

У 2016 та 2017 роках у кризі моря Ведделла з'явилася величезна ополонка - вона розрослася до понад 49 тисяч квадратних кілометрів. Довго учені не могли пояснити появу таких дір, але тепер вони вирішили цю загадку - допомогли їм у цьому серед іншого й морські котики. Результати їхньої роботи опубліковані в журналі "Nature", повідомляють Патріоти України.

Так, команда з Вашингтонського університету досліджувала ополонку за допомогою роботів, радіообладнання і морських котиків. Команда виявила, що для того, аби виникла ополонка, потрібен цілий збіг погодних факторів. Так, у зоні, де відкрилася гігантська діра, є підводна гора. Під час потужного зимового шторму виникає вихор, який піднімає солону воду з глибин на поверхню. Щойно ця вода охолоджується, вона знову опускається, і крига не може утворитися.

Щодо морських котиків, то їх дослідники використовували для передавання даних з води на берег. Дослідники часто використовують цих тварин, адже їхній рух дає науковцям можливість отримати уявлення про певне середовища. Також, як стверджується, тварини не переймаються через встановлене на них обладнання.

Хіти тижня. Росіянка прокаталася голою в метро Москви, бо їй… не поступились місцем (відео 16+)

вівторок, 23 липень 2019, 21:00

У московському метро пасажирка роздяглася через те, що чоловік не поступився їй місцем. Відео з місця інциденту опублікували на YouTube, повідомляють Патріоти України. На кадрах видно жінку, яка стоїть у вагоні метро. Вона хотіла сісти, однак юнак не п...

Запізно викинули рушник на ринг: У США після бою, не приходячи до тями, помер непереможний російський боксер (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 19:36

Після того, як зупинили бій, російського боксера знудило, він не зміг дійти до роздягальні. знепритомнівши, і його несли на носилках. Спортсмена доставили в медичний центр університету Меріленда UM Prince George's Hospital Center для проведення ...