У Києві зловили злодійку із Закарпаття, яка "працювала" на центральному вокзалі (фото)

Інцидент стався в підземному переході на території залізничного вокзалу.

Центральний вокзал у Києві. Фото: соцмережі.

У Києві уродженка Закарпатської області обікрала місцеву жительку, поліція почала розслідування інциденту, передають Патріоти України.

Як повідомляє прес-служба Національної поліції, з сумки киянки зник мобільний телефон, після чого вона звернулася до правоохоронців. Сам інцидент стався в підземному переході на території центрального залізничного вокзалу.

За підозрою у злочині затримали жінку, яка раніше потрапляла в поле зору правоохоронців за скоєння крадіжок. При огляді у неї виявили та вилучили речовий доказ - телефон, який належить киянці.

Зловмисницею опинилася 32-річна уродженка Закарпатської області, яка тимчасово проживала в столиці і ніде не працювала. Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Промоутер назвав ім'я суперника Усика для "прощального танцю" в ринзі великого боксера

неділя, 28 червень 2026, 13:44

Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...

Мобілізація від 1 липня: Українцям пояснили, що чекає на тих, хто у розшуку ТЦК

неділя, 28 червень 2026, 12:36

В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...