
Керівник розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік висловився про можливість відправлення повісток через державну платформу "Дія". Він чітко окреслив позицію влади, передають Патріоти України.
В Україні широко обговорюють заяву члена Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федора Веніславського. Депутат заявив, що у парламенті обговорюють можливість вручення повісток через месенджери. Однак поки що рано говорити про законодавчий документ, який регулював би цю ініціативу.
Мстислав Банік, який веде багато процесів у "Дії", заявив, що платформа не є сервісом для роздачі повісток. Він зазначив, що представники територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки використовують для цього інші варіанти.
"Ні, повістки не приходитимуть у "Дію". Політична позиція така, що "Дія" - це не сервіс роздачі повісток. Тому є певні нормативно способи, якими доставляються повістки", - пояснив експерт.
За словами Баніка, тема стала ажіотажною через запуск судових повідомлень у "Дії". Українці отримують у додатку безкоштовні повідомлення, наприклад, після участі у ДТП. А раніше держава витрачала кошти на надсилання SMS.
"Отже, запускаються у "Дії" судові повідомлення. Перший хтось десь починає підмішувати поняття, хтось каже: "Судові повістки через "Дію"". Далі вже - зіпсований телефон: на наступному етапі зникає слово "судові", залишається лише "повістка", - підкреслив аналітик.
Нагадаємо, що в Україні можуть мобілізувати чоловіків віком до 60 років, які не мають протипоказань щодо здоров'я та інших обмежень. Призову також не підлягають заброньовані співробітники низки підприємств, які відповідають критеріям, зазначеним Міністерством економіки
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...