У Мінцифри розповіли про відправку повісток через "Дію" - прийнято остаточне рішення

Керівник розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік висловився про можливість відправлення повісток через державну платформу "Дія". Він чітко окреслив позицію влади, передають Патріоти України.

В Україні широко обговорюють заяву члена Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федора Веніславського. Депутат заявив, що у парламенті обговорюють можливість вручення повісток через месенджери. Однак поки що рано говорити про законодавчий документ, який регулював би цю ініціативу.

Мстислав Банік, який веде багато процесів у "Дії", заявив, що платформа не є сервісом для роздачі повісток. Він зазначив, що представники територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки використовують для цього інші варіанти.

"Ні, повістки не приходитимуть у "Дію". Політична позиція така, що "Дія" - це не сервіс роздачі повісток. Тому є певні нормативно способи, якими доставляються повістки", - пояснив експерт.

Звідки з'явилася інформація про відправлення повісток через "Дію"

За словами Баніка, тема стала ажіотажною через запуск судових повідомлень у "Дії". Українці отримують у додатку безкоштовні повідомлення, наприклад, після участі у ДТП. А раніше держава витрачала кошти на надсилання SMS.

"Отже, запускаються у "Дії" судові повідомлення. Перший хтось десь починає підмішувати поняття, хтось каже: "Судові повістки через "Дію"". Далі вже - зіпсований телефон: на наступному етапі зникає слово "судові", залишається лише "повістка", - підкреслив аналітик.

Нагадаємо, що в Україні можуть мобілізувати чоловіків віком до 60 років, які не мають протипоказань щодо здоров'я та інших обмежень. Призову також не підлягають заброньовані співробітники низки підприємств, які відповідають критеріям, зазначеним Міністерством економіки

В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...