У нас кадровий голод: Зеленський цікаво пояснив скандальні призначення колишніх колег і товаришів у владу

Президент України Володимир Зеленський на прес-конференції за підсумками першого року на чолі держави заявив, що він не призначить на керівні пости "жодного кума або військового друга". Так він відповів на запитання журналіста з приводу великої кількості колег і друзів президента у владі. передають Патріоти України.

"Жодного кума або військового друга я не призначу. Що стосується Венедиктової, я навіть не зрозумів питання. Я обіцяв, що до влади прийдуть інші люди. Ви питаєте мене, чому новий генпрокурор не працював в прокуратурі. Я Венедіктову не знав, вона освічена людина, має освіту, практик, була депутатом від партії "Слуга народу". Ми запропонували людей, які були чистими ...", - заявив Зеленський.

Він також торкнувся призначення на посаду глави ОП Андрія Єрмака, з яким його пов'язує 10-річна дружба. "Пан Єрмак з точки зору досвіду не має досвіду як кінопродюсер. Він завжди був досвідченим юристом, має освіту, яке потрібно чолі Офісу. Він не є моїм кумом, а довіреною особою", - сказав президент.

Він також поскаржився на кадровий голод. "У нас кадровий голод. Я не можу зараз знайти міністра культури. Нам дуже складно знайти міністра освіти, енергетики. Яку людину б не знайшли, ЗМІ пишуть це людина Ахметов, Коломойського чи Пінчука. Дайте нам таких людей ...", - каже Зеленський.

Відзначимо, за даними Комітету виборців України, за рік на посаді глави держави Володимира Зеленського державні посади отримали понад 30 осіб, які раніше працювали в Студії Квартал 95 або пов'язаних з нею організаціях.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...