У нас кадровий голод: Зеленський цікаво пояснив скандальні призначення колишніх колег і товаришів у владу

Президент України Володимир Зеленський на прес-конференції за підсумками першого року на чолі держави заявив, що він не призначить на керівні пости "жодного кума або військового друга". Так він відповів на запитання журналіста з приводу великої кількості колег і друзів президента у владі. передають Патріоти України.

"Жодного кума або військового друга я не призначу. Що стосується Венедиктової, я навіть не зрозумів питання. Я обіцяв, що до влади прийдуть інші люди. Ви питаєте мене, чому новий генпрокурор не працював в прокуратурі. Я Венедіктову не знав, вона освічена людина, має освіту, практик, була депутатом від партії "Слуга народу". Ми запропонували людей, які були чистими ...", - заявив Зеленський.

Він також торкнувся призначення на посаду глави ОП Андрія Єрмака, з яким його пов'язує 10-річна дружба. "Пан Єрмак з точки зору досвіду не має досвіду як кінопродюсер. Він завжди був досвідченим юристом, має освіту, яке потрібно чолі Офісу. Він не є моїм кумом, а довіреною особою", - сказав президент.

Він також поскаржився на кадровий голод. "У нас кадровий голод. Я не можу зараз знайти міністра культури. Нам дуже складно знайти міністра освіти, енергетики. Яку людину б не знайшли, ЗМІ пишуть це людина Ахметов, Коломойського чи Пінчука. Дайте нам таких людей ...", - каже Зеленський.

Відзначимо, за даними Комітету виборців України, за рік на посаді глави держави Володимира Зеленського державні посади отримали понад 30 осіб, які раніше працювали в Студії Квартал 95 або пов'язаних з нею організаціях.

Сонце у знаку Скорпіон: астрологи розповіли, на кого в цей період чекає казкова удача

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 9:17

У західній астрології вважається, що Сонце знаходиться в знаку Скорпіона приблизно з 24 жовтня по 22 листопада. Астрологи розповіли, кому в цей період буде везти найбільше. Якщо зодіакальний Скорпіон набирає чинності, значить, всім людям, народженим в ...

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...