У Німеччині офіційно пояснили, чому масово відбирають авто в росіян - ті влаштували істерику та погрожують війною

У Німеччині митниця офіційно пояснила: ввезення (будь-який перетин кордону) російських машин на їхню територію порушує санкції. Тому авто з російськими номерами вилучатимуть. Самі росіяни до такої новини поставилися емоційно і в соцмережах погрожують німцям війною, передають Патріоти України.

На офіційний запит російського видання РБК у митниці Німеччини відповіли: "ввезення пасажирських автомобілів з Росії до ЄС заборонено відповідно до ст. 3i Регламенту 833/2014, що визначає ембарго щодо РФ".

Стаття 3i говорить (англійською мовою), що забороняються "придбання, імпорт або передача, прямо чи опосередковано, товарів, які виробляють суттєві доходи для Росії", за переліком у додатку XXI, якщо вони російського походження або експортовані з Росії.

Водночас німецькою мовою в офіційному перекладі санкційного закону ЄС використовується термін Einfuhr, який може означати просте ввезення (на відміну від митного імпорту). Саме тому авто із російськими номерами не можуть в'їжджати на територію Німеччини.

"Це початок війни з Німеччиною. На жаль..." – обурився росіянин щодо новини про заборону ввезення авто в YouTube. "Росіяни мають жити в Росії", – додав ще один росіянин.

Також жителі країни-агресора незадоволені тим, що обмеження зачепили "простих людей". "Вічні перегини на місцях: скуповують ресурси в РФ, дозволяють там перебувати чиновникам із РФ, а прості люди страждають. Знову подвійні стандарти!" – обурюються росіяни.

Німеччина повністю припинила закупівлю газу з Росії, проте росіяни продовжують погрожувати, що відключать газ. "Давіть, ще сильніше давіть, поки з нашого боку отримають відповідь з повним відключенням всіх труб постачання ресурсами всю Європу. Тут навіть не потрібно бути Вангою, передбачивши такий результат повного обнулення Європи і її деградації", – пише росіянин.

Перелік XXI включає не лише пасажирські автомобілі (код митної номенклатури 8703), а й, наприклад, взуття, ноутбуки, мобільні телефони. Згідно з правилами ЄС, кожна країна союзу має право самостійно інтерпретувати та імплементувати загальноєвропейські санкції. Єдиного визначення того, що можна вважати "імпортом", немає, сказав РБК партнер брюссельської юрфірми Acquis, фахівець із санкцій Юрій Шумілов.

Мобілізація громадян від 50 років буде чи ні? Нардеп пояснив нюанси

четвер, 26 вересень 2024, 23:55

Директива Командування Сухопутних сил дозволяє мобілізовувати чоловіків 50-60 років винятково за окремим мобілізаційним розпорядженням. Це підтвердив народний депутат, член комітету з нацбезпеки й оборони Верховної Ради Федір Веніславський у коментарі ...

Поки інші ледь зводять кінці з кінцями: Зарплати чиновників в Україні перевищили 55 тис. грн - хто отримує найбільше

четвер, 26 вересень 2024, 22:25

У серпні 2024 року середня зарплата в держустановах зросла на 44,6% і перевищила 55 тисяч гривень, причому керівники стратегічних установ, таких як НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг)...