У окупованому Криму школярі вчать історію за підручниками, де татар назвали помічниками фашистів (фото)

Свого часу зміст підручника викликав масу обурень у правозахисників, які заявляли про розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

У школи анексованого Росією Криму, де вчителі доносять на школярів за проукраїнські настрої, повернули скандальні підручники з історії для 10-х класів, в яких говорилося про «кримських татар - колаборантів», передають Патріоти України.
Як повідомляють ЗМІ з посиланням на батьків кримських школярів, з підручника під редакцією С. В. Юрченка вирізали шість сторінок. У вилучених розділах, зокрема, йшлося про те, що більшість кримських татар «лояльно ставилися до німців, а багато хто активно допомагали» їм під час Другої світової війни.

Свого часу зміст підручника викликав масу обурень у правозахисників, які заявляли про розпалювання міжнаціональної ворожнечі. У свій час ходили чутки, що підручники вилучать зі шкільних бібліотек, і що «Історію Криму» для 10 класу не використовують в кримських школах. Однак підручник таки повернувся, хоч і в дещо скороченому стані.

Джерело: Крим.Реалії

Розчленував і викинув у ставок: Спливли одкровення жорстокого вбивці з Кривого Рогу

середа, 19 лютий 2020, 17:57

За підозрою в умисному вбивстві жінки поліція Кривого Рогу Дніпропетровської області затримала 78-річного місцевого жителя, передають Патріоти України. Чоловік зізнався, що пішов на злочин через небажання віддавати борг. Він завдав потерпілій смертельн...

Зламав носа: Колишню наречену Кличка знову жорстоко побив її новий бойфренд

середа, 19 лютий 2020, 17:36

Хайден Панеттьєрі знову побив її бойфренд. Такий жахливий подарунок на День закоханих колишній дівчині Володимира Кличка підніс її улюблений Брайан Хікерсон. Саме 14 лютого американська аткриса стала жертвою домашнього насильства. Про це розповіла сама...