У окупованому Криму школярі вчать історію за підручниками, де татар назвали помічниками фашистів (фото)

Свого часу зміст підручника викликав масу обурень у правозахисників, які заявляли про розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

У школи анексованого Росією Криму, де вчителі доносять на школярів за проукраїнські настрої, повернули скандальні підручники з історії для 10-х класів, в яких говорилося про «кримських татар - колаборантів», передають Патріоти України.
Як повідомляють ЗМІ з посиланням на батьків кримських школярів, з підручника під редакцією С. В. Юрченка вирізали шість сторінок. У вилучених розділах, зокрема, йшлося про те, що більшість кримських татар «лояльно ставилися до німців, а багато хто активно допомагали» їм під час Другої світової війни.

Свого часу зміст підручника викликав масу обурень у правозахисників, які заявляли про розпалювання міжнаціональної ворожнечі. У свій час ходили чутки, що підручники вилучать зі шкільних бібліотек, і що «Історію Криму» для 10 класу не використовують в кримських школах. Однак підручник таки повернувся, хоч і в дещо скороченому стані.

Джерело: Крим.Реалії

Вирішив врятуватись від мобілізації: У Росії гендиректор "Динамо" покинув клуб і втік із країни

вівторок, 27 вересень 2022, 23:43

Генеральний директор хокейного "Динамо" Микола Кошкін залишив московський клуб. Як повідомляє офіційний сайт команди, причиною стали "сімейні обставини", передають Патріоти України. У той же час "Р-Спорт" з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією, с...

"Примите меры!": На могилі батьків Путіна залишили загадкову записку (фотофакти)

вівторок, 27 вересень 2022, 23:16

Невідомі активісти залишили на могилі батьків президента Росії Володимира Путіна у Санкт-Петербурзі записку. Фотографію послання опубліковано у телеграм-каналі Феміністського антивоєнного опору – організації, яка влаштовує протестні та мистецькі акції ...