Одним із противником запровадження в Україні економічного бронювання є Генеральний штаб, бо військове керівництво переживає, щоб це "не вплинуло на процес мобілізації". Про це розповів народний депутат від Слуги народу, голова комітету парламенту з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха в інтерв'ю Radio NV, передають Патріоти України.
Він наголосив, що його персональне спілкування з керівництвом Генштабу "дуже конструктивне". "І ми саме для цього встановлюємо певні обмеження. По-перше, сама цифра обмежує. Мені дуже багато різних бізнесів закидає, що це занадто велика цифра - 20 тисяч гривень за одну особу. Але, з іншого боку, є такі самі підприємства або навіть військові, які кажуть, що це занадто маленька цифра.
На його думку, народні депутати зараз у таких умовах, "коли не знайдемо цифри, яка всіх влаштує". "Тому відштовхувалися від мінімальної заробітної плати військовослужбовця, мобілізованого, який не виконує бойових розпоряджень - це 20 тисяч 100 гривень. Для того, щоб мати можливість сказати, що справді одна заброньована особа, один заброньований спеціаліст буквально є джерелом грошового забезпечення однієї мобілізованої особи", - пояснив Наталуха. перше і основне джерело спротиву - це "тіньове бронювання", наголосив нардеп.
На війні проти російських бойовиків загинув грузинський доброволець - 24-річний Леван Лохішвілі. Про це повідомляє Ехо Кавказа, передають Патріоти України. Зазначається, що захисник загинув 19 листопада у Херсонській області внаслідок вибуху саморобног...
В Україні протягом дії воєнного стану пенсіонери-чорнобильці щомісячно будуть отримувати доплату до пенсії у розмірі 2361 грн. Про це йдеться у проєкті закону № 12000, передають Патріоти України. Зазначається, що відповідно до нового законопроєкту про ...