Судове рішення створило важливий прецедент в судовій практиці України. Так рішення вітчизняної Феміди на користь водія було прийнято на підставі виявленої відсутності підпису звинуваченого у постанові про ознайомлення його з правами як особи, яка притягується до адміністративної відповідальності.
Згідно з протоколом водій перевищив дозволену швидкість на 51 км/год у населеному пункті. Фактично він рухався зі швидкістю 101 км/год за максимально допустимих 60 км/год.
Поліцейські зафіксували порушення швидкісного режиму за допомогою приладу Trucam та склали постанову згідно з частиною 4 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачивши штраф у розмірі 1700 гривень.
Водій оскаржив ухвалу в суді, акцентуючи увагу на відсутності відео та фотозображень, що підтверджують присутність за кермом автомобіля під час порушення. Він також наголосив, що поліцейський не пояснив йому його прав та обов'язків при розгляді справи.
Під час розгляду позову суд вирішив перевірити дотримання процедури розгляду справи інспектором поліції. Суд зазначив, що винесення ухвали у справі про адміністративне правопорушення можливе лише після належного розгляду справи.
Боло встановлено, що співробітники поліції не пояснили водієві його права та обов'язки під час розгляду справи. З огляду на це суд визнав постанову поліції незаконною і скасував її.
Жителька американського Колорадо Моніка Лонг, що самостійно виховує трьох дітей розповіла, що її діти випадково з’їли прах свого дідуся під час гри, передають Патріоти України з посиланням на The New York Post. Вона розповіла журналістам, що залишила ...
Характерно, що глобальне потепління в Україні найбільш відчувається у зимові місяці і цей процес більш значний ніж у сусідів по Європі. Фахівці вказують, що середньодобовий показник температури в країні коливається від п'яти градусів морозу до п'яти гр...