
Актриса студії "Квартал 95" Олена Кравець, в якої виявили коронавірус, повідомила, що почуває себе добре і вже майже одужала. Про це знаменитість написала на своїй сторінці в Instagram. Артистка розповіла, що в неї легкий випадок протікання коронавірусної хвороби, тому сподівається, що вже незабаром зможе знову почати працювати, передають Патріоти України.
"Мені значно краще! Дякую всім вам за підтримку, друзі! Я отримала стільки побажань від вас! Вже почуваюся добре, майже одужала, була легка форма захворювання, слава Богу... Незабаром закінчиться мій двотижневий карантин, сподіваюсь, і ми побачимось", – написала Кравець.

Нагадаємо, за кілька днів до зйомок нових випусків "Вечірнього кварталу" в артистки виявили коронавірус. Тому Кравець замінять чотири актриси "Жіночого кварталу": Ірина Сопонару, Ольга Жуковцова, Анастасія Оруджова і Валерія Товстолес. Усі учасники знімальної групи, які контактували з зіркою, – здорові.
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...