Україна таки обмежує виїзд своїх громадян за кордон: У посольстві Великої Британії зробили нову заяву

У Посольстві Великої Британії вже вдруге заявили, що Україна обмежує виїзд своїх громадян за кордон. Мовляв, з території України можуть виїхати лише ті громадяни, які мають дозволи на постійне проживання в іноземних країнах, передають Патріоти України.

Що кажуть у Посольстві Британії

"Звертаємо Вашу увагу, що українська влада проінформувала нас про те, що лише громадяни України з дозволом на постійне проживання в іноземних країнах зможуть виїхати з території України", – мовиться у повідомленні Посольства Британії в Україні щодо можливості скористатися спецрейсом SkyUp з Києва до Лондона.

Вказаний спецрейс SkyUp анонсований на 3 червня і має вилетіти з Києва о 13:30. Ті, хто захоче скористатися рейсом, не повинні будуть проходити обов'язкову 14-денну самоізоляцію, адже ця норма набуде чинності з 8 червня. Британський візовий центр у Києві відкриється для відвідувачів з 1 червня, додали у дипломатичному відомстві.

Що раніше заявляли у Посольстві Британії

На початку травня британські дипломати завили, що українцям заборонили виїжджати з країни без окремого дозволу МЗС. Мовляв, лише громадяни з постійним місцем проживання матимуть змогу залишити Україну.

В МЗС України усе спростували. Там заявили, що загальних обмежень виїзду українців за кордон не існує, а в ухваленні рішення щодо авіарейсів дипломати виконують лише функцію комунікатора.

Зазначимо, що авіасполучення Україна може відновити з 14 червня. Проте той, хто повертається в Україну, обов'язково повинен буде піти на двотижневу обсервацію або самоізоляцію і встановити у смартфоні програму "Дій вдома".

Хіти тижня. Дана команда "обілетити" чи вбити бізнес? "Нову пошту" оштрафують на 326 млн гривень через дрібні скарги від двох клієнтів

неділя, 25 липень 2021, 3:00

Причиною перевірок стали скарги від двох клієнтів на те, що на пошті пошкодили посилку вартістю 500 гривень, а також на те, що клієнта обрахували на відділенні, інформують Патріоти України. "За Порушення законодавства України головного управлінням Госп...

Хіти тижня. Особливо обурили банани: Луганчани образилися на російські супермаркети (фото)

неділя, 25 липень 2021, 2:00

Жителі непідконтрольної Україні території Луганської області скаржаться на велику різницю в цінах на продукти між магазинами в ОРЛО і в Ростовській області. Про це вони пишуть у соціальних мережах, передають Патріоти України. «У нас некоторые продукты ...