Українець, який винайшов велосипед з квадратними колесами, ускладнив задачу - зробив модель з трикутними колесами (відео)

Якщо вироб з квадратними колесами пересувався за посередництвом гусениці, наче танк або трактор, то в новому варіанті винахідник пішов далі. В моделі з тригранними колесами ті обертаються навколо осі як у класичного велосипеда.

Завдяки спеціальній формі коліс (трикутник з вигнутими сторонами) та рухомій підвісці велосипед їде майже плавно, без різких підскоків, хоча й не дуже швидко. Здається, нерівності на дорозі для нього не такі критичні, як для попередника.

Трагедія у Мексиці: На вірян під час меси обвалився дах костелу, є вбиті та поранені

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:15

У мексиканському місті Сьюдад-Мадеро під час меси в одній з церков обвалився дах. Під завалами опинилися багато людей. Про це у понеділок, 2 жовтня, повідомляє ВВС. Зазначається, що кілька людей отримали поранення в результаті обвалу даху церкви Санта-...

"Ви – потвора": Ольга Фреймут поскандалила в мережі через невдалий піар дочки

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:06

Підупала зірка болісно реагує на хейт, в'язуючися у сварки з пвдписниками. Тримати удар з гідністю наставниця гарних манер сама особисто не може. Дочка української телеведучої Ольги Фреймут поділилася з шанувальниками новою фотографією, на якій постала...