"Україно, ви переможете!": Західні журналісти та глядачі у захваті від виступу Go_A (відео)

Група Go_A, яка представила Україну на "Євробаченні - 2021", привела в захват британських журналістів BBC. На своїй офіційній сторінці в Twitter іноземні оглядачі конкурсу назвали українську групу однією з кращих на пісенному конкурсі, повідомляють Патріоти України.

"Мене не хвилює, що говорять, це високе мистецтво", - пише журналіст BBC в Twitter.

Судячи з коментарів, європейська публіка в захваті від пісні "Шум", яку група Go_A повністю виконала українською мовою. "Україно, дорога, у мене не вистачає слів, я не можу описати свої емоції після цього чудового виступу", - пише глядач конкурсу.

"Мені подобається, як Україна заспівала. Вона ніби сказала: "Та ну, давай влаштуємо техновечірку в лісі". Це було дуже круто", - додав інший.

"Україно, у Вас буде перемога! Гарний виступ, не знаю, про що пісня, але вона змусила мене багато посміхатися", - коментує користувач Мережі з Німеччини.

"Відмінна пісня, якщо ти не можеш танцювати під неї, ти, мабуть, мертвий. Це кращий танцювальний хіт цього року!" - додав глядач з Великобританії.

Перші 10 фіналістів "Євробачення-2021" за підсумками першого півфіналу виглядають так:

1. Норвегія

2. Ізраїль

3. Росія

4. Азербайджан

5. Мальта

6. Литва

7. Кіпр

8. Швеція

9. Бельгія

10. Україна

У той час як Go_A співали свою запальну композицію "Шум", журналісти у прес-центрі схопилися зі своїх місць і стали рухатися в ритм української пісні. Відповідні кадри з'явилися на YouTube.

З архіву ПУ. Багато пив і забував слова: Пугачова вперше розповіла про п'янки Кобзона під час концертів (відео)

субота, 18 вересень 2021, 23:55

Російська примадонна Алла Пугачова розповіла, що під час концертів її колега, радянський виконавець Йосип Кобзон багато пив і забував слова під час своїх виступів на сцені, передають Патріоти України. Артистка згадала, що один із таких інцидентів трап...

Поклав собі в рота запалену петарду на знак протесту: У Польщі страшною смертю помер військовий-пенсіонер

субота, 18 вересень 2021, 23:47

У Варшаві (Польща) під час протесту медиків біля канцелярії прем’єр-міністра 70-річний колишній військовий поклав собі в рота запалену петарду. Чоловіка з покаліченим обличчям доправили до лікарні, намагаючись врятувати. Однак від отриманих травм він п...