Молода людина продемонструвала, наскільки це непростий процес.
Спершу на ніс і на вуха наклеюються спеціальні силіконові накладки, що не дозволяють деталям костюма натирати шкіру і створювати дискомфорт, відволікаючий від роботи. Потім надягають тканинну шапочку, респіратор, захисні окуляри, гумову шапку і рукавички, і поверх усього цього - закритий захисний костюм. Потім на руки надівається ще одна пара рукавичок, а на ноги - спеціальні бахіли. Після цього краї костюма приклеюються пластиром до респіратора, а зверху надівається медична маска, щоб забезпечити додатковий захист.
Весь процес займає кілька хвилин. Медики, вимушені працювати в таких костюмах, розповідають, що зміна в лікарні в такій екіпіровці - дуже серйозне випробування навіть для здорової людини з хорошою фізичною підготовкою. Адже костюм не пропускає вологу, та й дихати в респіраторі і масці вкрай важко.
Крім того, багато лікарів зізнаються, що змушені під час зміни відмовлятися від прийому їжі, а також користуватися вбираючими підгузками.
Оскільки захисні костюми - одноразового застосування, і міняти їх протягом зміни і дорого для медичного закладу, і тягне додаткові витрати часу, який буває особливо дорогим. Наприклад, у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії.
У суботу, 18 січня в Україні прогнозують переважно суху погоду без істотних опадів. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко у Facebook, передають Патріоти України. За її словами, в Україні протягом суботи прогнозують сильний північно-західний вітер ...
Тариф на електроенергію, який був встановлений в Україні, діятиме протягом поточного опалювального сезону. Уряд не має планів щодо його збільшення. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко під час "Години запитань до уряду" 17 січня, переда...