Молода людина продемонструвала, наскільки це непростий процес.
Спершу на ніс і на вуха наклеюються спеціальні силіконові накладки, що не дозволяють деталям костюма натирати шкіру і створювати дискомфорт, відволікаючий від роботи. Потім надягають тканинну шапочку, респіратор, захисні окуляри, гумову шапку і рукавички, і поверх усього цього - закритий захисний костюм. Потім на руки надівається ще одна пара рукавичок, а на ноги - спеціальні бахіли. Після цього краї костюма приклеюються пластиром до респіратора, а зверху надівається медична маска, щоб забезпечити додатковий захист.
Весь процес займає кілька хвилин. Медики, вимушені працювати в таких костюмах, розповідають, що зміна в лікарні в такій екіпіровці - дуже серйозне випробування навіть для здорової людини з хорошою фізичною підготовкою. Адже костюм не пропускає вологу, та й дихати в респіраторі і масці вкрай важко.
Крім того, багато лікарів зізнаються, що змушені під час зміни відмовлятися від прийому їжі, а також користуватися вбираючими підгузками.
Оскільки захисні костюми - одноразового застосування, і міняти їх протягом зміни і дорого для медичного закладу, і тягне додаткові витрати часу, який буває особливо дорогим. Наприклад, у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії.
Кабінет міністрів пропонує встановити на рівні закону виплату 15 млн гривень родинам цивільним, які загинули при захисті України від агресії Росії. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України. Як зазначив Шмигаль, уряд подає...
Військовий, командир відділення 24-ї ОШБр "Айдар" ЗСУ Станіслав Бунятов окремо подякував тим росіянам, котрі вирішують придбати гру "S.T.A.L.K.E.R. 2" та, таким чином, доклались до допомоги Збройним силам України. Про це він написав на своєму Telegram-...