Український співак став найкращим у світі (фото, відео)

Андрій Кимач виборов перемогу на престижному змаганні.

Андрій Кимач

Андрій Кимач здобув перемогу на престижному міжнародному конкурсі серед класичних виконавців "Кардіффські голоси", який кожні два роки проводиться за підтримки валлійської Національної опери й адміністрації міста та округу Кардіфф у Великобританії, передають Патріоти України з посиланням на BBC.31-річний уроженець селища Крижополь, що на Вінничині, на додаток до статуетки отримав солідну грошову винагороду - 20 тисяч фунтів стерлінгів (665 тис. грн).Андрій розповідає, що з дитинства спостерігав за конкурсом і навіть не думав, що колись зможе взяти в ньому участь. Для оперного співака статуетка стала втіленням мрії.Зазначимо, що цьогоріч понад 400 оперних виконавців віком від 18 до 32 років подали заявки на участь у конкурсі. І лише двадцятеро із них пройшли відбір. Після тижня змагань Андрій увійшов до п'ятірки фіналістів.У фіналі він виконав твори Жоржа Бізе, Сергія Рахманінова та Гаетано Доніцетті.

Конкурс було оголошено ще у жовтні минулого року. Саме тоді Андрій надіслав свій диск.

Андрій Кимач навчався на філософському факультеті КНУ імені Тараса Шевченка, а потім на вокально-диригентському факультеті Національної музичної академії імені Петра Чайковського.

Із 2016 року був солістом Херсонської обласної філармонії. А на початку червня 2019-го співав в опері "Кармен" Жоржа Бізе в італійському театрі Джузеппе Верді.

30 червня Андрій Кимач виконає головну партію в опері Антона Рубінштейна "Демон" у Лондоні.

Не без сюрпризів? Синоптик розказала, якою буде погода на початку травня

неділя, 27 квітень 2025, 10:35

У перші дні травня переважно не буде опадів, проте потім кілька днів будуть дощі з грозами. Про це розповіла синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха, передають Патріоти України. Вона зазначила, що 1-2 травня в Україні переважно буде без опадів, 3-5...

Історик розповів, як українська шляхта ласувала салом у 17 столітті (відео)

неділя, 27 квітень 2025, 9:20

Не тільки посполиті, козацтво але і шляхта у XVII столітті з задоволенням вживала сало особливо у походах, коли класичних консервів ще не було, а на самій каші ні вояк, ні гречкосій довго не протягнув з огляду на великі фізичні навантаження. І тут сало...