Український студент створив медичний стартап, котрий може рятувати щороку десятки мільйонів життів по всьому світу (відео)

Хлопець разом з однодумцями продовжує вдосконалювати свою розробку

Максим Лебединський розробив додаток, який за допомогою фітнес-браслета дозволяє прогнозувати інфаркт. Нейронна мережа виявляє хворобу з точністю до 60%, повідомляють Патріоти України з посиланням на медіаресурс ШОТАМ.

Студент Донецького університету Максим Лебединський перебрався з окупованої домівки до Покровська, де почав навчати нейромережу знаходити захворювання за життєвими показниками. У випадку, якщо нейромережа побачить схожі на інфаркт показники у користувача, вона починає негайно попереджувати. В команді студента вже шестеро розробників та дизайнерів. Сам додаток вже пройшов перші випробування на хворих у Покровську.

Є медична вибірка, яку поширюють різні університети в інтернеті. Я беру цю інформацію, пропускаю через нейронну мережу, і вона сама навчається. Мережа бачить, що приблизно з такими даними може виникнути певна хвороба. Поки що точність додатку приблизно 60,7%. Іноді програма помиляється, але чим більше даних ми отримаємо, тим вона буде точніше, – розповідає Максим.

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...